Doktorlar

Uzm. Dr. Nurhan Haluk Belen / Antalya Eğitim ve ve Araştırma Hastanesi Cerrahi Onkoloji Doktoru

Cerrahi Onkoloji Nedir?

Cerrahi Onkoloji, kanser hastalığının tespitini, hangi evreye kadar ilerlediğini ve hangi tedavi yönteminin kullanılması gerektiği ile ilgilenen bir daldır. Cerrahi Onkolojide amaç hastada kanserli doku veya organları çıkarma, tümör boyutlarını küçültme ve kanserin neden olduğu ağrıyı kontrol etmedir. Ayrıca hastanın kanser ameliyatına uygun olup olmadığı da yine cerrahi onkoloji bölüm doktorlarınca karar verilir. Bütün kanser hastaları ameliyat için uygun bulunmayabilir. Örnek vermek gerekirse lösemi (kan kanseri) hastalarında ameliyat ile alınacak bir kitle yoktur. Bu gibi kanser hastalıklarında ameliyat yerine farklı bir tedavi uygulanır. Hastanın vücudundaki tümör büyüklüğü, tümör yeri, hastalığın evresi, yayılma alanı gibi etmenler göz önüne alınarak Cerrahi Onkoloji doktorları hastaya laparoskopik veya robotik cerrahi ile uygulanabilir. Cerrahi Onkoloji bölümünde aşağıdaki hastalıkların ameliyatları yapılmakta;

Uzm. Dr. Nurhan Haluk Belen
Uzm. Dr. Nurhan Haluk Belen

Beyin Kanseri


Meme Kanseri


Akciğer Kanseri


Mide Kanseri


Kolon Kanseri


Pankreas Kanseri


Yumuşak Doku Kanseri


Jinekolojik Kanser Türleri


Tiroit Kanseri


Karaciğer Kanseri


Cilt Kanseri


Uzm. Dr. Nurhan Haluk Belen

Uzm. Dr. Nurhan Haluk Belen, Antalya Eğitim ve ve Araştırma Hastanesi Cerrahi Onkoloji Doktorlarından olup hastalarına hizmet sunmaktadır. Antalya Eğitim ve ve Araştırma Hastanesi Cerrahi Onkoloji Kliniğinde Uzm. Dr. Yunus Uzmay ile birlikte cerrahi onkoloji hastalarına hizmet vermektedir.


Uzm. Dr. Nurhan Haluk Belen

Uzm. Dr. Nurhan Haluk Belen

Antalya Eğitim ve Araştırma Hastanesi

Cerrahi Onkoloji

Randevu Al RANDEVU AL


Uzm. Dr. Nurhan Haluk Belen Kimdir?

Uzm. Dr. Nurhan Haluk Belen Antalya Eğitim ve Araştırma Hastanesi Cerrahi Onkoloji bölümünde randevu ve sevk ile gelen hastaların muayene ve tedavi işlemlerini gerçekleştirmektedir.


Antalya Eğitim ve Araştırma Hastanesi Cerrahi Onkoloji Doktorları Kimlerdir?

Uzm. Dr. Nurhan Haluk Belen ve Uzm. Dr. Yunus Uzmay Antalya Eğitim ve Araştırma Hastanesi Cerrahi Onkoloji bölümünde Cerrahi Onkoloji uzmanı olarak hizmet vermekteler?


Antalya Eğitim ve Araştırma Hastanesi Cerrahi Onkoloji Bölümüne Nasıl Randevu Alırım?

Randevu AlRANDEVU AL linkine tıklayarak MHRS üzerinden randevunuzu oluşturabileceğiniz gibi ALO 186 hattını arayarak da randevu alabilirsiniz.


İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu