Estetik Cerrahlarıİzmir Estetik Cerrahları

Yrd. Doç. Dr. Cem Aslan

Onlineestetik aracılığı ile ülkemizde ve yurtdışında çalışan tüm estetik ve plastik cerrahları hakkında bilgi alabilir ve olanların adreslerine ve iletişim bilgilerine ulaşabilirsiniz. Estetik ve plastik hekimlerinin hangi alanda uzman olduklarını ve en çok hangi alanda başarılı olduklarını portalımızda sizlerle paylaşacağız. Aynı zamanda alanında uzman plastik ve estetik cerrahları hakkında sitemizde yer alan yorumları okuyarak da hekimlerin başarıları hakkında bilgi sahibi olabilirsiniz.

Yrd. Doç. Dr. Cem Aslan, şu an güncel olarak Plastik Rekonstrüktif ve Estetik Cerrahi Uzmanı olarak Karşıyaka / İzmir’de Medical Park Hastanesinde’nde hizmet vermektedir.

Yrd. Doç. Dr. Cem Aslan
Yrd. Doç. Dr. Cem Aslan, Ankara Üniversitesi Tıp Fakültesi’nden mezun oldu.

Yrd. Doç. Dr. Cem Aslan Hakkında

İzmir Katip Çelebi Üniversitesi Atatürk Eğitim ve Araştırma Hastanesi’nde eğitim aldı.

İzmir Katip Çelebi Üniversitesi Atatürk Eğitim ve Araştırma Hastanesi’nde Plastik Rekonstrüktif ve Estetik Cerrahi Uzmanı olmuştur.

2015 yılından beri akademik çalışmalarına İzmir Üniversitesi Hastanesi’nde devam etmektedir.

Mikrocerrahi, Cranio-maxillofacial uygulamalı fiksasyon ve Rhinoplasty konularında uzmandır ve İzmir Tabipler Odası üyesidir.

 

Yrd. Doç. Dr. Cem Aslan Uzmanlık Alanları

  • Lazer Uygulamaları
  • Bacak Estetiği
  • Karın Germe
  • Jinekomasti
  • Kırışıklık Tedavisi
  • Meme Estetiği

Onlineestetik ile dünyadaki tüm estetik hastaneleri, estetik ve plastik cerrahları listeli bir şekilde bulunmaktadır. Profesyonel ekibimiz sürekli çalışma yaparak eski ve yeni estetik merkezlerini listelerimize dahil etmektedir. Ayrıca estetik merkezlerinde bulunan estetik cerrahlarını da web sitemizde tanıtmaktayız. Aradığınız estetik cerrahlarının hangi estetik merkezinde görev yaptıklarını da böylece görebilmektesiniz. Siz değerli ziyaretçilerimiz de daha önce estetik operasyonu geçirdiğiniz estetik merkezleri ve estetik cerrahları başlığına deneyimlerinizi yorumla belirterek diğer ziyaretçilerimize deneyimlerinizle kılavuzluk yapabilirsiniz.

Medical Park – İzmir ( Yrd. Doç. Dr. Cem Aslan )
Adres: İmbatlı, 1825. Sk., 35575 Karşıyaka İzmir

 

 

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu