Estetik Cerrahlarıİstanbul Estetik Cerrahları

Yrd. Doç. Dr. Süleyman Taş

Onlineestetik aracılığı ile ülkemizde ve yurtdışında çalışan tüm estetik ve plastik cerrahları hakkında bilgi alabilir ve olanların adreslerine ve iletişim bilgilerine ulaşabilirsiniz. Estetik ve plastik hekimlerinin hangi alanda uzman olduklarını ve en çok hangi alanda başarılı olduklarını portalımızda sizlerle paylaşacağız. Aynı zamanda alanında uzman plastik ve estetik cerrahları hakkında sitemizde yer alan yorumları okuyarak da hekimlerin başarıları hakkında bilgi sahibi olabilirsiniz.

Yrd. Doç. Dr. Süleyman Taş, şu an güncel olarak Estetik Plastik ve Rekonstrüktif Cerrahi Uzmanı olarak Gaziosmanpaşa / İstanbul’da Medical Park – Gaziosmanpaşa’da hizmet vermektedir.

Yrd. Doç. Dr. Süleyman Taş
Yrd. Doç. Dr. Süleyman Taş, İstanbul Üniversitesi İstanbul Tıp Fakültesi (ÇAPA)’ den mezun oldu.

Yrd. Doç. Dr. Süleyman Taş Hakkında

TAŞ Akçakale’de doğdu.

2008 yılında İstanbul Üniversitesi İstanbul Tıp Fakültesi (ÇAPA)’ den mezun oldu.

Trakya Üniversitesi Tıp Fakültesi Plastik, Rekonstrüktif ve Estetik Cerrahi Anabilim Dalı’nda uzmanlık eğitimine başladı.

2012 yılında yurtdışına fellowship olarak giden Dr.Taş, Belçika’da Gent Üniversitesi ,Coupure Centrum ve St.Lucas Ziekenhuis Hospital’ da estetik cerrahi, meme cerrahisi, mikrocerrahi ve cinsiyet değiştirme üzerine birçok ameliyata bulundu.

2013 yılında mikrocerrahi alanındaki ‘Sıçan Kasık Ada Flebi Sekonder Venöz İskemi Modelinde Allopurinol, Siklosporin-A ve Deferoksamin’ in Tek ve Kombine Kullanımlarının İskemik Hasara Etkisi’ isimli tezini sunarak Plastik, Rekonstrüktif ve Estetik Cerrahi ihtisasını tamamlayıp Uzman Doktor ünvanını aldı.

2013 yılında Kepçe Kulak Ameliyatlarındaki nüks ve dikiş çıkması gibi sorunları ortadan kaldıran yeni bir Kepçe Kulak Ameliyat tekniği olan ‘Yeni Bir Antiheliksplasti Tekniği: Proksimal Bazlı Dermo-Fasyoperikondrial Flep’ isimli çalışma ile Türk Plastik, Rekonstrüktif ve Estetik Cerrahi Derneği’nin düzenlediği yarışmada 2. Oldu.

2013 yılında Plastik, Rekonstrüktif ve Estetik Cerrahi Uzmanlığı’nın Avrupa’da da geçerli olması için yazılı ve sözlü 2 aşamalı olarak düzenlenen European Board of Plastic, Reconstructive&Aesthetic Surgery (EBOPRAS) sınavının yazılı aşamasına Thessaloniki’ de sözlü aşamasına Brüksel’de girerek başarılı olmuş ve Avrupa denkliğini almıştır.

Yüz Gençleştirme Cerrahisi ve Mikrocerrahi üzerine 2 kitabın çevirisinde katkıda bulunmuştur.

Rize Eğitim ve Araştırma Hastanesi’nde Plastik, Rekonstrüktif ve Estetik Cerrahi Bölümde, Uzman Doktor olarak devam etti.

Rize’de 2 yıl görev yapan Dr.Taş ayrıca burada gerçekleştirdiği 1000 in üzerinde burun estetiği ve 2000 in üzerinde yaptığı estetik cerrahi ameliyatları ile insanlara güzellik dağıtmaya devam etti.

İstanbul Medical Park Hastaneler Grubunda devam etmektedir.

 

Yrd. Doç. Dr. Süleyman Taş Uzmanlık Alanları

  • Meme Estetiği
  • Burun Estetiği
  • Estetik Yüz Ameliyatları
  • El Estetiği
  • Meme Büyütme
  • Meme Dikleştirme
  • Meme Küçültme
  • Meme Onarımı
  • Jinekomasti

 

Yrd. Doç. Dr. Süleyman Taş Eğitim ve Seminerleri

İstanbul Üniversitesi Tip Fakültesi – Tıp Eğitimi

Trakya Üniversitesi Tıp Fakültesi – Plastik, Rekonstrüktif ve Estetik Cerrahi – Uzmanlık

2008-2013 Ass.Dr. Plastik, Rekonstrüktif ve Estetik Cerrahi Trakya Üniversitesi Tıp Fakültesi

2012-2013 Fellowship Department of Plastic, Reconstructive and Aesthetic Surgery Gent University, Belgium

2012-2013 Fellowship Department of Plastic, Reconstructive and Aesthetic Surgery Coupure Aesthetic Center, Belgium

2012-2013 Fellowship Department of Plastic, Reconstructive and Aesthetic Surgery St.Lucas Ziekenhuis Hospital

2014- 2015 Op.Dr. Plastik, Rekonstrüktif ve Estetik Cerrahi Rize Eğitim ve Araştırma Hastanesi

2015 Yr.Doç.Dr. Plastik, Rekonstrüktif ve Estetik Cerrahi R.T.E. Üniversitesi Eğitim ve Araştırma Hastanesi

2015 Yr.Doç.Dr. Plastik, Rekonstrüktif ve Estetik Cerrahi Medical Park Hastaneler Grubu, İstanbul

 

Onlineestetik ile dünyadaki tüm estetik hastaneleri, estetik ve plastik cerrahları listeli bir şekilde bulunmaktadır. Profesyonel ekibimiz sürekli çalışma yaparak eski ve yeni estetik merkezlerini listelerimize dahil etmektedir. Ayrıca estetik merkezlerinde bulunan estetik cerrahlarını da web sitemizde tanıtmaktayız. Aradığınız estetik cerrahlarının hangi estetik merkezinde görev yaptıklarını da böylece görebilmektesiniz. Siz değerli ziyaretçilerimiz de daha önce estetik operasyonu geçirdiğiniz estetik merkezleri ve estetik cerrahları başlığına deneyimlerinizi yorumla belirterek diğer ziyaretçilerimize deneyimlerinizle kılavuzluk yapabilirsiniz.

Medical Park – Gaziosmanpaşa ( Yrd. Doç. Dr. Süleyman Taş )
Adres: Merkez, Çukurçeşme Cd. No:59, 34245 Gaziosmanpaşa İstanbul

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu