Estetik AmeliyatlarıMezoterapi

Yüz Mezoterapisi (Mezolifting)

Yüz Mezoterapisi (Mezolifting) 1
Yüz Mezoterapisi (Mezolifting) 1

Yüz Mezoterapisi (Mezolifting)

Özellikle yaşlanmaya bağlı olarak ve başka nedenlerden dolayı kişinin cildinde sarkmalar ve kırışıklıklar meydana gelmektedir. Bu durumlarda Yüz Mezoterapisi (Mezolifting) yöntemi kullanılarak kişinin cildinin yenilenmesi sağlanır.

Yüz Mezoterapisi (Mezolifting) uygulamasında ilaçlar çok az miktarda karıştırılarak karışım elde edilir. Çok düşük miktarlarda karıştırılarak elde edilen karışım cildinin içine ve özellikle altına direk yedirilir. Çok kısa sürede faydasını gösteren Yüz Mezoterapisi (Mezolifting) uygulamasında ilaçların düşük miktarda kullanılmasından dolayı ilaç içerisindeki maddelerin yan etkisini kırmaktadır.

Yüz Mezoterapisi (Mezolifting) uygulamasında kullanılan karışımlar hyaluronik asit, amino asit, vitamin ve minarellerin karışımi ile hazırlanan karışım cildin içine ince ve kısa uçlu iğneler yardımı ile küçük miktarlarda yerleştirilir. Bu özel karışımın cilde direk yedirilmesi ile ciltte kollajen ve elastin üretimi gerçekleşir. Böylece cilt üzerinde nemlenme artmakta ve cilt daha parlak ve daha canlı bir görünüm kazanmaktadır.

Yüz Mezoterapisi (Mezolifting) Hangi Durumlarda Kullanılır?

Yüz Mezoterapisi (Mezolifting)

  • Yaşlanmaya bağlı olarak ciltte sarkmalar ve kırışıklılar meydana gelebilmektedir. Bu sarkma ve kırışıklıların önüne geçebilmek için Yüz Mezoterapisi (Mezolifting) uygulanmaktadır.
  • Yüzünüz yorgun bir görünüme sahip olabilir. Bu yorgun görünümden kurtulmak için de Yüz Mezoterapisi (Mezolifting) uygulanmaktadır.
  • Bazı kişilerin cildi hassas olabilmektedir. Bu kişilerin cildi sıcak ve soğuklarda çok çabuk etkilenmekte ve maalesef yüz cildinde tahribatlar meydanan gelebilmektedir. Bu durumların önüne geçmek içinde Yüz Mezoterapisi (Mezolifting) uygulanmaktadır.
  • Sigara içenlerde cilt hasarı oluşabilme ihtimali oldukça yüksektir. Bu nedenden dolayı cildinde hasar oluşan kişiler için Yüz Mezoterapisi (Mezolifting) başarılı şekilde uygulanabilmektedir.
  • Yüzünde yara sivilce ve yanık izlerinden dolayı oluşan izlerin giderilmesi içinde Yüz Mezoterapisi (Mezolifting) uygulaması uygulanabilir.

 

 

Yüz Mezoterapisi Tedavisi uygulamasını yaptırmadan önce mutlaka uzmanınızı veya hastanenizi çok iyi araştırmanızı tavsiye ediyoruz. Biz de www.onlineestetik.com ailesi olarak hem Yüz Mezoterapisi Tedavisi hem de estetik ile ilgili tüm ana konular ve alt başlıklarını ve hastane doktorları sizler için araştırdık ve bilgileri konu başlıkları ile sayfamızda sizler için paylaştık.

 

 

Yüz Mezoterapisi (Mezolifting) uygulamasının çok fazla yan etkisi yoktur. Operasyon sonrasında hastanın yüz bölgesinde hafifi morluk ve şişkinlikler meydana gelebilmektedir. Bu durumlar geçici olup makyaj ile kapanabilmektedir.

Yüz Mezoterapisi, doktorları, estetik merkezlerini ve estetik çeşitlerini araştırmak için www.onlineestetik.com adresimizdeki makalelerimizi takip edebilirsiniz.

 

Onlineestetik ile dünyadaki tüm estetik hastaneleri, estetik ve plastik cerrahları listeli bir şekilde bulunmaktadır. Profesyonel ekibimiz sürekli çalışma yaparak eski ve yeni estetik merkezlerini listelerimize dahil etmektedir. Ayrıca estetik merkezlerinde bulunan estetik cerrahlarını da web sitemizde tanıtmaktayız. Aradığınız estetik cerrahlarının hangi estetik merkezinde görev yaptıklarını da böylece görebilmektesiniz. Siz değerli ziyaretçilerimiz de daha önce estetik operasyonu geçirdiğiniz estetik merkezleri ve estetik cerrahları başlığına deneyimlerinizi yorumla belirterek diğer ziyaretçilerimize deneyimlerinizle kılavuzluk yapabilirsiniz.

 

 

 

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu