Estetik Merkezleriİstanbul Estetik Merkezleri

Ataşehir Florence Nightingale Hastanesi Plastik ve Estetik Cerrahi

Ataşehir Florence Nightingale Hastanesi Plastik ve Estetik Cerrahi

Ataşehir Florence Nightingale Hastanesi Plastik ve Estetik Cerrahi
Ataşehir Florence Nightingale Hastanesi Plastik ve Estetik Cerrahi

Ataşehir Florence Nightingale Hastanesi Plastik ve Estetik Cerrahi kliniğinde Doç. Dr. Cihan ŞAHİN hizmet vermekle beraber Prof. Dr. Can ÇINAR, Doç. Dr. Sevgi KURT, Doç. Dr. Oğuz KAYIRAN, Op. Dr. Zana TURAN ve Op. Dr. Cem ZEYBEK tarafından da Estetik Plastik ve Rekonstrüktif Cerrahi operasyonları diğer Nightingale Hastanelerinde başarılı bir şekilde yapılmaktadır.

Ataşehir Florence Nightingale Hastanesi Estetik Plastik ve Rekonstrüktif Cerrahi kliniği 2 bölümden oluşmakta. Bu bölümler estetik ve Rekonstrüktif bölümlerden oluşmakta.

Ataşehir Florence Nightingale Hastanesinde plastik ve estetik operasyonları için hasta ile gerek operasyon öncesinde, operasyon sorasında gerekse de operasyondan sonraki süreçte hasta ile yakından ilgilenilir.

Ataşehir Florence Nightingale Hastanesi Estetik Plastik ve Rekonstrüktif Cerrahi Doktor Kadrosu:

 

Doç. Dr. Cihan ŞAHİN

Ataşehir Florence Nightingale Hastanesi Plastik ve Estetik Cerrahi
Doç. Dr. Cihan ŞAHİN

2003 yılında Gülhane Askeri Tıp Fakültesinden mezun olan Doç. Dr. Cihan ŞAHİN 2006 yılında GATA Haydarpaşa Eğitim Hastanesi Plastik Rekonstrüktif ve Estetik Cerrahi Servisi’nde ihtisasa başladı. 2011 yılında ihtisasını tamamlayan Doç. Dr. Cihan ŞAHİN uzman doktor unvanı almaya hak kazandı.

2017 yılında doçentlik ünvanını alan Doç. Dr. Cihan ŞAHİN aynı yıl içinde Yeditepe üniversitesinde görev almaya başladı. 2018 yılından itibaren ise Ataşehir Florence Nightingale Hastanesinde hastalarına hizmet vermeye başladı.

Doç. Dr. Cihan ŞAHİN Uzmanlık Alanları

Burun Estetiği (Rinoplasti)

Meme estetiği

Meme büyütme

Meme küçültme

Meme dikleştirme

Meme ucu estetiği

Jinekomasti

Meme Onarımı Cerrahisi

Karın Germe

Yüz Germe

Kol Germe

Oyluk Germe

Kulak Estetiği

Cerrahi olmayan estetik uygulamaları

 

Onlineestetik ile dünyadaki tüm estetik hastaneleri, estetik ve plastik cerrahları listeli bir şekilde bulunmaktadır. Profesyonel ekibimiz sürekli çalışma yaparak eski ve yeni estetik merkezlerini listelerimize dahil etmektedir. Ayrıca estetik merkezlerinde bulunan estetik cerrahlarını da web sitemizde tanıtmaktayız. Aradığınız estetik cerrahlarının hangi estetik merkezinde görev yaptıklarını da böylece görebilmektesiniz. Siz değerli ziyaretçilerimiz de daha önce estetik operasyonu geçirdiğiniz estetik merkezleri ve estetik cerrahları başlığına deneyimlerinizi yorumla belirterek diğer ziyaretçilerimize deneyimlerinizle kılavuzluk yapabilirsiniz.

 

Ataşehir Florence Nightingale İletişim

 

Adres: Küçükbakkalköy, Işıklar Cd. No:35/A, 34750 Ataşehir/İstanbul

Tel: 444 04 36

 

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu