Estetik Cerrahlarıİstanbul Estetik Cerrahları

Op. Dr. Dilek Avşar

Onlineestetik aracılığı ile ülkemizde ve yurtdışında çalışan tüm estetik ve plastik cerrahları hakkında bilgi alabilir ve olanların adreslerine ve iletişim bilgilerine ulaşabilirsiniz. Estetik ve plastik hekimlerinin hangi alanda uzman olduklarını ve en çok hangi alanda başarılı olduklarını portalımızda sizlerle paylaşacağız. Aynı zamanda alanında uzman plastik ve estetik cerrahları hakkında sitemizde yer alan yorumları okuyarak da hekimlerin başarıları hakkında bilgi sahibi olabilirsiniz.

Op. Dr. Dilek Avşar, şu an güncel olarak Estetik Plastik ve Rekonstrüktif Cerrahi Uzmanı olarak Beşiktaş / İstanbul’da Avşar Estetik’te hizmet vermektedir.

Op. Dr. Dilek Avşar

Op. Dr. Dilek Avşar, Tebriz Tıp Bilimleri Enstitüsü Tıp Fakültesi mezunudur.

Op. Dr. Dilek Avşar Hakkında

1973 yılında, Tekirdağ’da doğdu.

İlköğrenimini Hacı İlbey İlköğretim Okulunda, orta ve lise eğitimini ise Bursa Mustafa Kemal Paşa Lisesinde tamamladı.

1991 yılında, Tıp Fakültesine girdi ve Bursa Uludağ Üniversitesi Tıp Fakültesinden mezun oldu.

Bir buçuk yıl pratisyen hekim olarak Trabzon Of Devlet Hastanesinde çalıştı.

2001 – 2007 yılları arasında, Trakya Üniversitesi Tıp Fakültesi Plastik Cerrahi Ana Bilim Dalından yılında ihtisasını tamamlayarak Plastik Cerrahi Uzmanı oldu.

Kırşehir Devlet Hastanesinde zorunlu hizmet görevini yerine getirdi.

2009 yılında, İstanbul Levent da bulunan Özel Avşar Poliklinikte hastalarına hizmet verdi.

Plastik cerrahi uzmanlık eğitimini tamamlarken bitirme tezi olarak hazırladığı “Genç Kadınlarda Memenin Antropomik Ölçümlü Çalışması” ile meme cerrahisi üzerine yoğunlaşmıştır.

Memenin estetik operasyonları başta olmak üzere; vücut şekillendirme ve kadın genital operasyonları da uzmanlaştığı operasyonlar içerisinde yer almaktadır.

 

Op. Dr. Dilek Avşar Uzmanlık Alanları

 • Burun Estetiği
 • Botox
 • Boyun Germe
 • Çene Estetiği
 • Dolgu
 • Göz Kapağı Estetiği
 • Jinekomasti
 • Lipoliz
 • Meme Büyütme
 • Meme Dikleştirme
 • Meme Küçültme

Onlineestetik ile dünyadaki tüm estetik hastaneleri, estetik ve plastik cerrahları listeli bir şekilde bulunmaktadır. Profesyonel ekibimiz sürekli çalışma yaparak eski ve yeni estetik merkezlerini listelerimize dahil etmektedir. Ayrıca estetik merkezlerinde bulunan estetik cerrahlarını da web sitemizde tanıtmaktayız. Aradığınız estetik cerrahlarının hangi estetik merkezinde görev yaptıklarını da böylece görebilmektesiniz. Siz değerli ziyaretçilerimiz de daha önce estetik operasyonu geçirdiğiniz estetik merkezleri ve estetik cerrahları başlığına deneyimlerinizi yorumla belirterek diğer ziyaretçilerimize deneyimlerinizle kılavuzluk yapabilirsiniz.

Avşar Estetik  ( Op. Dr. Dilek Avşar )
Adres: Ebulula Mardin Caddesi Menekşe Sokak No:1 Beşiktaş İstanbul

Randevu Hattı: +90 (212) 270 0993

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu