Estetik Cerrahları

Op. Dr. İsmail BAYRAM

Op. Dr. İsmail BAYRAM
https://www.onlineestetik.com/wp-content/uploads/2019/07/Op.-Dr.-İsmail-BAYRAM-1.jpg

Onlineestetik aracılığı ile ülkemizde ve yurtdışında çalışan tüm estetik ve plastik cerrahları hakkında bilgi alabilir ve olanların adreslerine ve iletişim bilgilerine ulaşabilirsiniz. Estetik ve plastik hekimlerinin hangi alanda uzman olduklarını ve en çok hangi alanda başarılı olduklarını portalımızda sizlerle paylaşacağız. Aynı zamanda alanında uzman plastik ve estetik cerrahları hakkında sitemizde yer alan yorumları okuyarak da hekimlerin başarıları hakkında bilgi sahibi olabilirsiniz.

Op. Dr. İsmail BAYRAM, şu an güncel olarak Estetik Plastik ve Rekonstrüktif Cerrahi Uzmanı olarak Şişli / İstanbul’da kendine ait Estetik kliniğin’de hizmet vermektedir.

Op. Dr. İsmail BAYRAM

Op. Dr. İsmail BAYRAM, Gülhane Askeri Tıp Fakültesini bitiren İsmail BAYRAM, estetik uzmanı olarak ün yapmıştır.  GATA Haydarpaşa Eğitim Hastanesi‘nde olarak Estetik Plastik ve Rekonstrüktif Cerrahi Uzmanlığında anabilim dalında çalışmalar yaptı.

Op. Dr. İsmail BAYRAM Hakkında

Eğitim ve İş Hayatı

  • Gülhane Askeri Tıp Fakültesini bitti

 

  • GATA Haydarpaşa Eğitim hastanesinde uzman olarak çalıştı.

 

  • Diyarbakır Askeri Hastanesinde görev aldı.

 

  • Özel Yeni Bosna Safa Hastanesinde Estetik ve Plastik cerrahı olarak görev aldı.

 

  • Boğaziçi Tıp Merkezinde Estetik ve Plastik cerrahı olarak başarılı bir şekilde görevini yürüttü.

 

  • Şu anda aktif olarak kendine ait kliniğinde (ESTETFİX) başarılı ve tanınan bir uzman doktor olarak hastalarına en iyi şekilde hizmet vermektedir.

 

 

Op. Dr. İsmail BAYRAM Uzmanlık Alanları

Op. Dr. İsmail BAYRAM

Onlineestetik ile dünyadaki tüm estetik hastaneleri, estetik ve plastik cerrahları listeli bir şekilde bulunmaktadır. Profesyonel ekibimiz sürekli çalışma yaparak eski ve yeni estetik merkezlerini listelerimize dahil etmektedir. Ayrıca estetik merkezlerinde bulunan estetik cerrahlarını da web sitemizde tanıtmaktayız. Aradığınız estetik cerrahlarının hangi estetik merkezinde görev yaptıklarını da böylece görebilmektesiniz. Siz değerli ziyaretçilerimiz de daha önce estetik operasyonu geçirdiğiniz estetik merkezleri ve estetik cerrahları başlığına deneyimlerinizi yorumla belirterek diğer ziyaretçilerimize deneyimlerinizle kılavuzluk yapabilirsiniz.

Op. Dr. İsmail BAYRAM
Adres: Büyükdere Caddesi NO : 24 Hukukçular Sitesi Daire NO:20 Şişli İstanbul

E-mail: [email protected]

 

Gsm: (0532) 133 34 54 – (0532) 301 17 37

 

Tel: (0212) 224 34 54

 

 

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu