Estetik Cerrahlarıİstanbul Estetik Cerrahları

Op. Dr. Oray KARAÇAYLI

Op. Dr. Oray KARAÇAYLI
Op. Dr. Oray KARAÇAYLI

Onlineestetik aracılığı ile ülkemizde ve yurtdışında çalışan tüm estetik ve plastik cerrahları hakkında bilgi alabilir ve olanların adreslerine ve iletişim bilgilerine ulaşabilirsiniz. Estetik ve plastik hekimlerinin hangi alanda uzman olduklarını ve en çok hangi alanda başarılı olduklarını portalımızda sizlerle paylaşacağız. Aynı zamanda alanında uzman plastik ve estetik cerrahları hakkında sitemizde yer alan yorumları okuyarak da hekimlerin başarıları hakkında bilgi sahibi olabilirsiniz.

Op. Dr. Oray KARAÇAYLI, şu an güncel olarak Estetik Plastik ve Rekonstrüktif Cerrahi Uzmanı olarak Ataşehir / İstanbul’da kendine ait Estetik kliniğin’de hizmet vermektedir.

Op. Dr. Oray KARAÇAYLI

Op. Dr. Oray KARAÇAYLI, İstanbul  Üniversitesi  Tıp Fakültesini bitiren Oray KARAÇAYLI, Kartal Eğitim ve Araştırma Hastanesinde Plastik Cerrahi ihtisası yaparak Estetik Cerrahi Uzmanı olmuştur.

 

Op. Dr. Oray KARAÇAYLI Hakkında

Eğitim ve İş Hayatı

  • İstanbul Üniversitesi Tıp Fakültesi
  • İstanbul Tıp Fakültesi Anatomi Ana Bilim Dalında Anatomi asistanlığı

Haydarpaşa numune eğitim ve araştırma hastanesinde kulak burun boğaz ana bilim dalında kulak burun boğaz uzmanlığı eğitimini tamamladı.

 

  • Fatih Medical Park hastanesinde kulak burun boğaz uzmanı olarak uzmanlık görevini yürüttü

 

  • Ataşehir Memorial Hastanesinde görev aldı

 

  • 2017 yılında kendi estetik kliniğini açtı.

Op. Dr. Oray KARAÇAYLI Uzmanlık Alanları

  • Kulak Burun Boğaz
  • Burun Estetiği
  • Yüz Estetiği

 

Onlineestetik ile dünyadaki tüm estetik hastaneleri, estetik ve plastik cerrahları listeli bir şekilde bulunmaktadır. Profesyonel ekibimiz sürekli çalışma yaparak eski ve yeni estetik merkezlerini listelerimize dahil etmektedir. Ayrıca estetik merkezlerinde bulunan estetik cerrahlarını da web sitemizde tanıtmaktayız. Aradığınız estetik cerrahlarının hangi estetik merkezinde görev yaptıklarını da böylece görebilmektesiniz. Siz değerli ziyaretçilerimiz de daha önce estetik operasyonu geçirdiğiniz estetik merkezleri ve estetik cerrahları başlığına deneyimlerinizi yorumla belirterek diğer ziyaretçilerimize deneyimlerinizle kılavuzluk yapabilirsiniz.

Op. Dr. Oray KARAÇAYLI
Adres: Küçükbakkalköy mahallesi, Şenlik Sokak, No:9 Ataşehir / İSTANBUL

 

 

 

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu