Uncategorized

Prof. Dr. Can Karaca

İçindekiler

Prof. Dr. Can Karaca

Prof. Dr. Can Karaca
Prof. Dr. Can Karaca Yara İyileşmesi

Prof. Dr. Can Karaca İzmir Dokuz Eylül Üniversitesi Araştırma Uygulama Hastanesi cerrahi tıp bilimleri bölümü Plastik ve Rekonstrüktif Cerrahi Anabilim Dalında Yara İyileşmesi ana bilim dalında hastalarına hizmet vermektedir.

Prof. Dr. Can Karaca Eğitim Geçmişi                                                                                      

Yara İyileşmesi
Yara izi İyileşmesi

Prof. Dr. Can Karaca 1978 yılında Türkiye’nin tıp alanında en gelişmiş üniversitesi olan Ankara Üniversitesi Tıp Fakültesinde tıp eğitimine başladı. 1984 yılında Ankara’da Hacettepe Üniversitesi Tıp Fakültesi Plastik ve Rekonstrüktif Cerrahi Anabilim Dalında uzmanlık eğitimine başladı. 1991 yılında İzmir Dokuz Eylül Üniversitesi Tıp Fakültesinde yardımcı doçent olan Prof. Dr. Can Karaca 1994 yılında yine Dokuz Eylül Üniversitesi Tıp Fakültesi Plastik ve Rekonstrüktif Cerrahi kliniğinde doçentlik ünvanını aldı. Prof. Dr.  Karaca eğitim hayatında son olarak 2000 yılında Dokuz Eylül Üniversitesi Tıp Fakültesinde profesörlük ünvanını almaya hak kazandı.

Prof. Dr. Can Karaca İdari Görevi

Prof. Dr. Can Karaca Tıp Fakültesi Cerrahi Tıp Bilimleri Bölümü Plastik, Rekonstrüktif ve Estetik Cerrahi Anabilim Dalı Başkanı görevine aktif olarak devam etmektedir.

Prof. Dr. Karaca İzmir Dokuz Eylül Üniversitesi Araştırma Uygulama Hastanesi cerrahi tıp bilimleri bölümü Plastik ve Rekonstrüktif Cerrahi Anabilim Dalında Yara İyileşmesi ana bilim dalında hastalarına hizmet vermektedir.

Prof. Dr. Can Karaca Uzmanlık Alanları

Prof. Dr.  Karaca İzmir Dokuz Eylül Üniversitesi Araştırma Uygulama Hastanesi cerrahi tıp bilimleri bölümü Plastik ve Rekonstrüktif Cerrahi kliniğinde binlerce Plastik ve Rekonstrüktif başarılı operasyona imza atmıştır. Bu operasyonları sıralayacak olursak;

Doğumsal kitleler

Tavşan dudak tedavisi

Yarık dudak damak tedavisi

Yüz şekil bozuklukları

Ağız şekil bozuklukları

Yüz şekil bozuklukları

Çene şekil bozuklukları

Burun defektleri

Burun tümörleri

Burun kopmaları

Yumuşak doku yaralanmaları

Kaza sonucu organ kopmaları

Kaza izi tedavisi

Yanık tedavisi

El cerrahi tedavisi

Yara izi tedavisi

Yara İzi Tedavisi
Yara İzi Tedavisi

Prof. Dr. Can Karaca İzmir Dokuz Eylül Üniversitesi Araştırma Uygulama Hastanesi cerrahi tıp bilimleri bölümü Plastik ve Rekonstrüktif Cerrahi kliniğinde özellikle yara iyileşmesi tedavilerinde operasyonlara katılmaktadır. Devlet hastanelerinde yara iyileşme cerrahisinde öncü isimlerden biri olan Prof. Dr. Can Karaca hem İzmir’den hem de İzmir dışından gelen hastalarına hizmet vermektedir.

İzmir Dokuz Eylül Üniversitesi Araştırma Uygulama Hastanesi cerrahi tıp bilimleri bölümü Plastik ve Rekonstrüktif Cerrahi kliniğinden randevu alabilmek için MRHS sisteminden internet üzerinden alabileceğiniz gibi MRHS uygulamasını akıllı telefonunuza indirerek, E-devlet üzerinden MRHS partalından ya da 182 numarayı telefonla arayarak randevunuzun tarihini ve doktorunuzu seçebilirsiniz. Randevu almadan önce doktorunuz mutlaka çok iyi araştırmanızı öneriyoruz. Bizde sizler için İzmir Dokuz Eylül Üniversitesi Araştırma Uygulama Hastanesi cerrahi tıp bilimleri bölümü Plastik ve Rekonstrüktif Cerrahi kliniğinde görev yapan doktorlarının her birini çok ayrıntılı şekilde araştırıp sayfamızda bulunan doktorlar kategorisi altında yayınladık. Araştırmalarınıza buradan devam edebilirsiniz.

Prof. Dr. Can Karaca Yorum ve Şikayetler

Sizlerde, Prof. Dr. Can Karaca Yara İzi Tedavisi hakkında yorum yapmak ve görüşlerinizi dile getirerek Prof. Dr. Can Karaca’ya Yara İzi Tedavisi yaptırmak isteyen kişilere fikir vermek için sayfamızın yorum kısmına yazabilirsiniz.

 

Onlineestetik ile dünyadaki tüm estetik hastaneleri, estetik ve plastik cerrahları listeli bir şekilde bulunmaktadır. Profesyonel ekibimiz sürekli çalışma yaparak eski ve yeni estetik merkezlerini listelerimize dahil etmektedir. Ayrıca estetik merkezlerinde bulunan estetik cerrahlarını da web sitemizde tanıtmaktayız. Aradığınız estetik cerrahlarının hangi estetik merkezinde görev yaptıklarını da böylece görebilmektesiniz. Siz değerli ziyaretçilerimiz de daha önce estetik operasyonu geçirdiğiniz estetik merkezleri ve estetik cerrahları başlığına deneyimlerinizi yorumla belirterek diğer ziyaretçilerimize deneyimlerinizle kılavuzluk yapabilirsiniz.

İletişim: Dokuz Eylül Üniversitesi Araştırma ve Uygulama Hastanesi

Adres: İnciraltı mahallesi Mithatpaşa caddesi no:1606 Balçova/İZMİR

Telefon: +90 (232) 412 22 22

Faks: +90 (232) 412 97 97

Otobüs ile Ulaşım: 5 | 6 | 7 |8 | 82 | 209 | 305 | 320 | 554 | 725 | 730 | 735 | 736 | 950 | 971

Gemi Hatları | Hava Limanından Ulaşım

E-mail: [email protected]

Tel: 0 232 – 412 35 10 – 35 10

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu