Estetik Cerrahlarıİstanbul Estetik Cerrahları

Doç. Dr. Serdar Tunçer

Onlineestetik aracılığı ile ülkemizde ve yurtdışında çalışan tüm estetik ve plastik cerrahları hakkında bilgi alabilir ve olanların adreslerine ve iletişim bilgilerine ulaşabilirsiniz. Estetik ve plastik hekimlerinin hangi alanda uzman olduklarını ve en çok hangi alanda başarılı olduklarını portalımızda sizlerle paylaşacağız. Aynı zamanda alanında uzman plastik ve estetik cerrahları hakkında sitemizde yer alan yorumları okuyarak da hekimlerin başarıları hakkında bilgi sahibi olabilirsiniz.

Doç. Dr. Serdar Tunçer, şu an güncel olarak Estetik Plastik ve Rekonstrüktif Cerrahi Uzmanı olarak Şişli / İstanbul’da Şişli Florence Nightingale Hastanesi’nde hizmet vermektedir.

Doç. Dr. Serdar Tunçer, İstanbul Tıp Fakültesi mezunudur.

Doç. Dr. Serdar Tunçer Hakkında

Ortaokul ve liseyi İstanbul Amerikan Robert Kolej’de okudu.

1998 yılında, İstanbul Tıp Fakültesi’nden birincilikle mezun oldu.

1998 – 2005 yılları arasında, İstanbul Tıp Fakültesi Plastik, Rekonstrüktif ve Estetik Cerrahi Anabilim Dalı’nda uzmanlık eğitimini aldı.

2005-2006 yılları arasında İst-El El Cerrahisi, Mikrocerrahi ve Rehabilitasyon grubu ile birlikte çalıştı.

2008 yılında İstanbul Bilim Üniversitesi Tıp Fakültesi Plastik ve Rekonstrüktif Cerrahi Anabilim Dalı’nda göreve başladı.

2009 yılında yardımcı doçent, 2012 yılında doçent oldu.

Avrupa Plastik, Rekonstrüktif ve Estetik Cerrahi Kurulu (EBOPRAS) Yeterlik Belgesi (2012); Türk Plastik, Rekonstrüktif ve Estetik Cerrahi Derneği Yeterlik Belgesi (2011); Türk El ve Üst Ekstremite Cerrahisi Derneği Uygulayıcı Yeterlik Belgesi (2011) ve ECFMG Belgesi’ne (2005) sahiptir.

Doç. Dr. Serdar Tunçer Uzmanlık Alanları

  • El Estetiği
  • Rinoplasti

Doç. Dr. Serdar Tunçer Üye Olduğu Topluluklar

  • Türk Plastik, Rekonstrüktif ve Estetik Cerrahi Derneği
  • Türk El ve Üst Ekstremite Cerrahisi Derneği
  • Türk Rekonstrüktif Mikrocerrahi Derneği
  • Acil El Cerrahisi ve Mikrocerrahi Derneği

Onlineestetik ile dünyadaki tüm estetik hastaneleri, estetik ve plastik cerrahları listeli bir şekilde bulunmaktadır. Profesyonel ekibimiz sürekli çalışma yaparak eski ve yeni estetik merkezlerini listelerimize dahil etmektedir. Ayrıca estetik merkezlerinde bulunan estetik cerrahlarını da web sitemizde tanıtmaktayız. Aradığınız estetik cerrahlarının hangi estetik merkezinde görev yaptıklarını da böylece görebilmektesiniz. Siz değerli ziyaretçilerimiz de daha önce estetik operasyonu geçirdiğiniz estetik merkezleri ve estetik cerrahları başlığına deneyimlerinizi yorumla belirterek diğer ziyaretçilerimize deneyimlerinizle kılavuzluk yapabilirsiniz.

Şişli Florence Nightingale Hastanesi ( Doç. Dr. Serdar Tunçer )
Adres: Abide-i Hurriyet Cad. No: 164 Şişli İstanbul

 

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu