Burun EstetiğiEstetik Ameliyatları

Op. Dr. Murat Melih Can Burun Estetiği

İçindekiler

Op. Dr. Murat Melih Can Burun Estetiği

İzmir Alsancak’ta kendine ait estetik klinikte hizmet veren Op. Dr. Murat Melih Can Burun Estetiği alanında adından sıkça söz ettiren İzmir estetik cerrahlarındandır. Burun Estetiğinin çok sık tercih edilmesi ve gelişen teknoloji ile birlikte yeni yöntemlerin de ortaya çıkması ise Burun Ameliyatının önemini daha da çok arttırmıştır.

Op. Dr. Murat Melih Can
Op. Dr. Murat Melih Can

Op. Dr. Murat Melih Can Kimdir?

Op. Dr. Murat Melih Can Başkent Üniversitesi Tıp Fakültesini başarıyla tamamlayan İzmir Estetik cerrahlarından biridir. Tıp eğitiminden sonra İzmir Atatürk Eğitim ve Araştırma Hastanesi Plastik ve Estetik cerrahi alanında uzmanlık eğitimi aldı. Uzmanlık eğitiminin ardından Kars Devlet Hastanesinde Plastik cerrahi kliniğinde yaklaşık 2 yıl hizmet vermiştir. Daha sonraki süreçte Bozyaka Eğitim ve Araştırma Hastanesi Plastik Cerrahi kliniğinde hastalarına hizmet verdi. 2018 yılından itibaren İzmir Alsancak’ta kendine ait estetik merkezinde hastalarına hizmet vermekte.

İzmir Burun Estetiği (Rinoplasti)

İzmir Burun Ameliyatı (Rinoplasti)
İzmir Burun Ameliyatı (Rinoplasti)

İzmir Burun Estetiği en sık tercih edilen estetik operasyonlarının başında gelmekle birlikte oldukça detaylı bir estetik operasyondur. İzmir’de Burun Estetiği ya da Burun Ameliyatı düşünen hastalar için Op. Dr. Murat Melih Can oldukça önemli bir adaydır.

Burun Ameliyatı (Rinoplasti) genellikle genel anestezi altında yapılmaktadır. Operasyonun süresi yaklaşık 1- 2 saat sürmekte olup hastanın burun yapısı ve hastanın isteklerine göre bu süre biraz daha uzayabilmekte.

Burun Estetiği Teknikleri

Burun Estetiği Teknikleri
Burun Estetiği Teknikleri

İzmir’de Op. Dr. Murat Melih Can tarafından yaptıracağınız Burun Estetiği açık ve kapalı teknikler kullanılarak yapılmaktadır. Hastanın burun yapısı, hastanın nasıl bir buruna sahip olmak istediği ve hastanın ameliyatının genişliğine göre Rinoplasti Tekniklerinden hangisinin yapılacağına karar verilir.

Açık Burun Ameliyatı

Açık Burun Ameliyatı tekniği kullanılarak yapılan uygulama doktora çok fazla müdahale yetkisi sunmaktadır. Hastanın burun deliklerinin altından açtığı kesi ile kıkırdak ve kemiklerinin şekil ve yapısı düzeltilir. Daha önce Rinoplasti gerçekleştiren hastalara ve ileri düzeyde burun deformesi olan hastalara Açık Teknik tavsiye edilmektedir. Bu yöntemde hastada küçük bir iz kalabilmekte ve bu izin zamanla belirginlik oranı azalmakta.

Kapalı Burun Ameliyatı

Kapalı Burun Ameliyatı açık yönteme göre doktorunuza çok fazla müdahale yetkisi sunmayan burun delikleri içinde açılan kesi ile operasyon yapılmakta. Açık yönteme nazaran iyileşme süresi daha kısa olmakla beraber kesinin durun deliklerinin içerisine atıldığından dolayı görünür bir iz kalmamakta.

İzmir Burun Estetiği Fiyatları 2020

İzmir Burun Ameliyatı Fiyatları 2020
İzmir Burun Ameliyatı Fiyatları 2020

İzmir Burun Estetiği Fiyatları 2020 hastanın burun yapısı, hangi tekniğin uygulanacağı ve uygulamayı gerçekleştiren doktora göre değişkenlik gösterebilmektedir. Sanal ortamda 2020 İzmir Burun Ameliyatı Fiyatlarını net şekilde vermek olanaksızdır. Net fiyatları almak için Op. Dr. Murat Melih Can tarafından yapılan ön muayene sonucu sizlere net fiyat verilmektedir.

Op. Dr. Murat Melih Can Yorum ve Şikayetler

Siz değerli okuyucularımız da Op. Dr. Murat Melih Can Yorum ve Şikayetlerinizi bu başlık altında yorum kısmına yazarak hastalara fikir verebilirsiniz. Yorumlarınızı objektif yapmanız hastalara faydalı olacaktır.

Op. Dr. Murat Melih Can İletişim

Adres: Talatpaşa Blv. No:10 K:4 D:6 Alsancak / İZMİR

Tel: 0 533 913 24 35

Çalışma Saatleri

Hafta İçi Her gün 09:00-18:30

Cumartesi 09:00-18:00

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu