Ameliyatsız EstetikÖrümcek Ağı Estetiği

Örümcek Ağı Estetiği Hakkında

İçindekiler

Örümcek Ağı Estetiği Hakkında

 • Örümcek Ağı Estetiği
  Örümcek Ağı Estetiği

  Örümcek Ağı Estetiği Hakkında vereceğimiz bilgiler ile Örümcek Ağı Estetiği Nedir? Örümcek Ağı Fiyatları, Örümcek Ağı Seans Sayıları ve Örümcek Ağı Kalıcılığı gibi bir çok konu hakkında bilgi alabilirsiniz.

  Örümcek Ağı Estetiği Nedir?

Örümcek Ağı Estetiği ameliyatsız yüz germe yöntemdir. Medikal iplerin ince uçlu iğneler yardımıyla cilt dokusuna örümcek ağını andıran şekillerle yerleştirilmesiyle uygulama yapılır.

 • Örümcek Ağı Estetiği Nasıl Yapılır?

Anestezik kremlerin uygulama alanına sürülmesi ile uygulamaya başlanır. Medikal iplerin ince uçlu iğneler yardımıyla iplerin cilt dokusunun altına yerleştirilmesiyle uygulama yapılır.

 • Örümcek Ağı Estetiğinin Etkisi

Cilt altına yerleştirilen medikal ipler yüz bölgesinde sarkmalara, kırışıklığa ve çizgilerin çıkmasına neden olan kolajen ve elastini tekrar canlandırmaya ve form kaybeden cildin tekrar form kazanmasını sağlar. Bu ipler vücuda hiçbir zarar vermezken mikro kan dolaşımının hızlanmasına sarkmaların giderilmesi ve kırışıklıklarında yok olmasına yardımcı olmaktadır. Vücuda yerleştirilen medikal ipler yaklaşık 6 ay içerisinde kendiliğinden erimektedir.

 • Örümcek Ağı Estetiği
  Örümcek Ağı Estetiği Fiyatı

  Örümcek Ağı Estetiği Fiyatı

Örümcek Ağı Estetiği uygulamayı yapan hastane, doktor uygulamada kullanılacak ip sayısına ve uygulamanın yapıldığı ile göre Örümcek Ağı Estetiği Fiyatları da değişkenlik gösterebilmektedir.

 • Örümcek Ağı Estetiği Kaç Seans Sürmektedir?

Örümcek Ağı Estetiği kaç seans süreceği ve seans aralıkları hastanın cilt yapısı ve cildinde oluşan deformasyon durumuna göre değişkenlik göstermektedir. Normal durumda olan ciltler için 2 veya 3 seansta sonuç alınması beklenmektedir.

 • Örümcek Ağı Estetiğinde Kaç Adet İp Kullanılır?

Örümcek Ağı Estetiğinde ip adetleri genellikle her seansta 100 adet yüzün sağ tarafına 100 adette yüzün sol tarafına olmak üzere toplam 200 adet ip kullanılmaktadır.

 • Örümcek Ağı Estetiği Hangi Bölgelerde Etkili Olmaktadır?
  Örümcek Ağı Estetiği
  Örümcek Ağı Estetiği

Örümcek Ağı Estetiği vücutta form kaybı yaşayan yüz bölgesine, kollar, bacaklar, karın, kalça, popo, göğüs ve vajina bölgesinde uygulandığı zaman etkili sonuçlar elde edilebilmektedir.

 • Örümcek Ağı Estetiği Ne kadar Sürmektedir?

Örümcek Ağı Estetiği yüz bölgesi uygulamaları yaklaşık 15 dakika sürmekte iken vücudun diğer bölgelerine uygulandığı zaman 20 dakika sürmektedir.

 • Örümcek Ağı Estetiği Kalıcı mıdır?

Örümcek Ağı Estetiği hastanın yaşam biçimi, beslenme alışkanlığı gibi nedenlerde göz önüne alındığında yaklaşık 3 yıl kadar kalıcılık sağlamaktadır.

 • Örümcek Ağı Estetiği Tekrarlanabilir mi?

Örümcek Ağı Estetiği uygulamanın etkisini kaybettikten sonra tekrar yapılabilmektedir.

 • Örümcek Ağı Estetiğinin Riski Var mı?

Her estetik operasyonda olduğu gibi Örümcek Ağı Estetiğinde de birtakım riskler vardır. Aslında bu riskler büyütülmemesi gereken risklerdir. Zira şişlik ve morarma gibi sorunlar doktorunuzun da sizlere tavsiye ettiği buz ve krem tedavisi ile bu riskler giderilmektedir. Morarma ve şişliklerin oluşması durumunda mutlaka doktorunuz ile görmeniz ve bilgi vermeniz gerekmektedir.

 • Örümcek Ağı Estetiği Kimlere Uygulanmaktadır?

Yüz bölgesinde sarkmalar olan,

Yüz bölgesinde ince çizgileri olan,

Yüz bölgesinde kırışıklıkları olan,

Dudak ve ağız bölgesinde form kaybı yaşayan,

Alt göz kapak çevresinde kırışıklığı olan,

Karın, göğüs, kol ve bacaklarda kırışıklık ve sarkmalar oluşan,

Genç ve dinamik bir yüz yapısına sahip olmak isteyen

Erkek ve kadınlara Örümcek Ağı Estetiği başarılı şekilde uygulanmaktadır.

Siz değerli ziyaretçilerimizde Örümcek Ağı Estetiği hakkında bilgi ve tecrübelerinizi yorum kısmına yazarak Örümcek Ağı Estetiği yaptırmak isteyenler kişiler için fikir oluşturabilirsiniz.

Onlineestetik ile dünyadaki tüm estetik hastaneleri, estetik ve plastik cerrahları listeli bir şekilde bulunmaktadır. Profesyonel ekibimiz sürekli çalışma yaparak eski ve yeni estetik merkezlerini listelerimize dahil etmektedir. Ayrıca estetik merkezlerinde bulunan estetik cerrahlarını da web sitemizde tanıtmaktayız. Aradığınız estetik cerrahlarının hangi estetik merkezinde görev yaptıklarını da böylece görebilmektesiniz. Siz değerli ziyaretçilerimiz de daha önce estetik operasyonu geçirdiğiniz estetik merkezleri ve estetik cerrahları başlığına deneyimlerinizi yorumla belirterek diğer ziyaretçilerimize deneyimlerinizle kılavuzluk yapabilirsiniz.

 

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu