Ameliyatsız Estetik

Dermapen

Dermapen

Dermapen Nedir?

Dermapen
Dermapen

Dermapen ciltte oluşan güneş lekelerin, azaltan, gözenekleri sıkıştıran ve ciltte oluşan renk tonu farklılıklarını kapatan cilt gençleştirme operasyonudur. Ciltte meydana gelen ince kırışıklıklar yok edilip cilde canlılık kazandırmak amacıyla uygulanan Dermapen tedavisinde daha önce yapılan ameliyat izlerini silmek ve skar doku izlerini en aza indirme tedavisi içinde uygulanabilmektedir.

Dermapen Nasıl Uygulanır?

Yüz bölgesine, ellere, akne izlerine, cilt kırışıklıkları yaşanan bölgelere ve doku kaybı yaşanana alanlara uygulanan Dermapen tedavisi yaklaşık 1 saat sürmektedir. Lokal anestezi kremi operasyona başlamadan yaklaşık yarım saat önce hastanın Dermapen operasyonunun uygulanacağı alana sürülür. Böylece hastanın operasyonun anında herhangi bir ağrı ve acı çekmemesi sağlanır. Cildin üst tabakasına mikro iğneler yardımı ile uygulama yapılır.

Dermapen Tedavisi Kaç Seans Devam Eder?

Dermapen Tedavisi seans sayısı kişinin cildinin durumuna veya Dermapen uygulamasının hangi bölgeye uygulanacağına göre değişkenlik gösterebilmektedir. Fakat genel olarak düşündüğümüz zaman en az 5 seans sürmektedir. Her seans arası süre ise yaklaşık 1 ay sürmektedir. Her seans ise yaklaşık 1 saat sürmektedir.

Dermapen Uygulamasının Avantajları Nelerdir?

Cilt üzerinde yeni damarsal gelişmeler sağlanır.

Cilt üzerinde sıkılaşama görülür.

Doku hasarı en aza indirilip ve sağlıklı ve yeni doku oluşumu sağlanır.

Akneden kaynaklanan lekeler giderilir.

Cilt sarkmaları en aza indirilir.

Cilt üzerinde ince çizgileri yok eder.

Dermapen uygulamasının iyileşme süresi kısadır.

Kollajen üretimi arttırır.

Çatlak ve cilt lekelerini giderir.

Dermapen Tedavi Fiyatları?

Dermapen
Dermapen

Dermapen uygulamasının net fiyatlarını vermek imkansızdır. Zira uygulamanın hangi alanlara uygulanacağı, kaç seans uygulanacağı, hastanın cilt yapısı, uygulamanın yapılacağı hastane, uygulamanın hangi şehirde gerçekleştiği ve Dermapen uygulamasını gerçekleştiren doktora göre fiyat değişikliği gösterebilmektedir. Fakat ortalama bir fiyat vermek gerekirse; genel olarak seans başı ücret yaklaşık olarak 200 TL ile 800 TL arasında değişkenlik göstermektedir. Fiyat farkının bu kadar açık ara olmasının nedeni ise İstanbul’da lüks ilçelerde fiyat yüksekliğinden kaynaklanmaktadır. Unutulmaması gerekir ki Dermapen Fiyatları tamamen ortalama fiyat olmakla beraber değişkenlik göstermektedir.

Onlineestetik ile dünyadaki tüm estetik hastaneleri, estetik ve plastik cerrahları listeli bir şekilde bulunmaktadır. Profesyonel ekibimiz sürekli çalışma yaparak eski ve yeni estetik merkezlerini listelerimize dahil etmektedir. Ayrıca estetik merkezlerinde bulunan estetik cerrahlarını da web sitemizde tanıtmaktayız. Aradığınız estetik cerrahlarının hangi estetik merkezinde görev yaptıklarını da böylece görebilmektesiniz. Siz değerli ziyaretçilerimiz de daha önce estetik operasyonu geçirdiğiniz estetik merkezleri ve estetik cerrahları başlığına deneyimlerinizi yorumla belirterek diğer ziyaretçilerimize deneyimlerinizle kılavuzluk yapabilirsiniz.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu