Estetik AmeliyatlarıAmeliyatsız EstetikMeme Estetiği

Aquafilling Yöntemi ile Ameliyatsız Meme Büyütme

Aquafilling Yöntemi ile Ameliyatsız Meme Büyütme
Aquafilling Yöntemi ile Ameliyatsız Meme Büyütme

Aquafilling Yöntemi ile Ameliyatsız Meme Büyütme

Aquafilling yöntemine bir önceki makalemizde ayrıntılı şekilde değinmiştik. Şimdi bu makalemizde Aquafilling Yöntemi ile Ameliyatsız Meme Büyütme operasyonu hakkında bilgi verelim. Vücudunda herhangi bir yara izi istemeyen, göğsüne dokunduğunda silikon hissine kapılmamak, narkoz ve ameliyat çekincesi olanlar ve çok çabuk bir iyileşme süreci olup sosyal yaşantısını sekteye uğratmadan günlük rutin işlerine devam etmek isteyen kadınların meme büyütme operasyonunda Aquafilling Yöntemi ile Ameliyatsız Meme Büyütme

Aquafilling Yöntemi ile Ameliyatsız Meme Büyütme uygulaması tamamen enjeksiyon yöntemi ile yapıldığından dolayı meme de herhangi bir iz kalması söz konusu değildir. Meme altından enjekte edilen dolgu maddesinin enjekte izleri de birkaç gün içerisinde kendiliğinden kapanacaktır. Aquafilling dolgu maddesinin içeresinde bulunan jel meme dokusuyla aynı kıvama sahip olduğu için çok doğal bir görünüm ve doğal bir his uyandırır.

Emzirme döneminde herhangi bir olumsuz durum oluşturmamasında Aquafilling Yöntemi ile Ameliyatsız Meme Büyütme talebi arttırmaktadır. Tekrarlanabilen bir yöntem olan Aquafilling Yöntemi ile Ameliyatsız Meme Büyütme yöntemi istenildiği zaman takviyeler ile veya tekrar tekrar yapılanabilir.

Aquafilling Yöntemi ile Ameliyatsız Meme Büyütme Nasıl Yapılır?

Lokal anestezi yöntemi uygulanarak ve narkoz verilmeden steril bir ortamda yapılan Aquafilling Yöntemi ile Ameliyatsız Meme Büyütme yaklaşık 30 dakika ile 60 dakika arasında gerçekleştirilen bir dolgu işlemidir. Hastanın bayıltılmadan tamamen uyanık olduğu şekilde yapılan Aquafilling Yöntemi ile Ameliyatsız Meme Büyütmede dolgu miktarını veya dolgunluk oranını hasta kendisi belirleyebilmektedir. Lokal anestezi uygulandığı için hasta herhangi bir acı çekmez iken operasyondan hemen sonra hasta sosyal yaşantısına devam edebilmektedir.

Genel olarak küçük memelere sahip olan kadınların tercih edebileceği gibi göğüsleri normal ölçülerde olup daha dolgun göğüslere sahip olmak isteyen kadınlarda tercih edebilmektedirler. Burada unutulmaması gereken en önemli husus göğüslerinde sarkma olan bayanlar için Aquafilling Yöntemi ile Ameliyatsız Meme Büyütme yöntemi başarılı sonuçlar vermeyebilmektedir. Sarkık problemi olanlar için tavsiye ettiğimiz yöntem maalesef estetik ameliyatıdır. Aquafilling Yöntemi ile Ameliyatsız Meme Büyütme yöntemi sarkık memelere uygulandığı zaman dolgunluk verecektir fakat sarkıklık giderilmeyeceği için hastanın istediği şekilde olmayacaktır.

Aquafilling Yöntemi ile Ameliyatsız Meme Büyütme operasyonlarının kalıcılık süresi yaklaşık 5 – 7 yıl arasıdır. Dolgu maddesi ile yapılan göğüs büyütme operasyonun kalıcılığı uzun solukludur. İçeriğinde insan vücudu ile uyumlu olan FDA onaylı su bazlı bileşenler olduğundan dolayı herhangi bir zararı yoktur. Hatta öyle ki süt kanalları ve bezlerine direk temas etmediği için hamilelik ve emzirme döneminde de kullanılabilir.

Aquafilling Yöntemi ile Ameliyatsız Meme Büyütme operasyon ücreti kişinin büyüklük istediğine meme dokusunun Aquafilling ihtiyacına göre değişkenlik gösterebilmektedir.

Onlineestetik ile dünyadaki tüm estetik hastaneleri, estetik ve plastik cerrahları listeli bir şekilde bulunmaktadır. Profesyonel ekibimiz sürekli çalışma yaparak eski ve yeni estetik merkezlerini listelerimize dahil etmektedir. Ayrıca estetik merkezlerinde bulunan estetik cerrahlarını da web sitemizde tanıtmaktayız. Aradığınız estetik cerrahlarının hangi estetik merkezinde görev yaptıklarını da böylece görebilmektesiniz. Siz değerli ziyaretçilerimiz de daha önce estetik operasyonu geçirdiğiniz estetik merkezleri ve estetik cerrahları başlığına deneyimlerinizi yorumla belirterek diğer ziyaretçilerimize deneyimlerinizle kılavuzluk yapabilirsiniz.

 

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu