Devlet Hastanelerinde Estetik Ameliyatları

Bayrampaşa Devlet Hastanesi Estetik ve Plastik Cerrahi

İçindekiler

Bayrampaşa Devlet Hastanesi Estetik ve Plastik Cerrahi

Bayrampaşa Devlet Hastanesi Estetik ve Plastik Cerrahi
Bayrampaşa Devlet Hastanesi Estetik ve Plastik Cerrahi

Bayrampaşa Devlet Hastanesi Estetik ve Plastik Cerrahi operasyonları Uzm. Tabip Nezih Yıldız Alaybeyoğlu tarafından başarılı şekilde uygulanmaktadır. Özel hastane ve estetik kliniklerinde estetik operasyonlarının oldukça maliyetli olmasından dolayı estetik operasyonu yaptırmayı düşünen hastaların aklına gelen il soru şüphesiz ki devlet hastanelerinde estetik operasyonları mı yapılıyor mu? Sorusudur. Bizlerde siz değerli okuyucularımız için bu makalemizde Bayrampaşa Devlet Hastanesi Estetik ve Plastik Cerrahi operasyonlarını ve bu operasyonlarını gerçekleştiren estetik cerrahlarını araştırıp sizler için hazırladık.

Bayrampaşa Devlet Hastanesi Estetik operasyonları maalesef kısıtlı imkanlar nedeniyle yoğun olarak yapılmamaktadır. Gerek ameliyatları gerçekleştiren doktor kadrosunun yetersiz olması gerekse de devlet hastanelerinde estetik operasyonlarına olan talebin çok fazla olmasından dolayı Bayrampaşa Devlet Hastanesi Estetik ve Plastik Cerrahi operasyonları kısıtlı sayıda yapılmaktadır. Uzm. Tabip Nezih Yıldız Alaybeyoğlu tarafından gerçekleştirilen estetik ve plastik cerrahi operasyonları oldukça başarılı şekilde gerçekleştirilmektedir. fakat az önce de belirttiğimiz gibi estetik cerrah sayısının az olmasından dolayı randevu alma imkanınız oldukça düşüktür.

Kamu Hastanelerinde Estetik ve Plastik Cerrahi

Kamu Hastanelerinde Estetik ve Plastik Cerrahi
Kamu Hastanelerinde Estetik ve Plastik Cerrahi

Sağlık bakanlığının son zamanlarda devlet hastanelerinde, üniversite hastanelerinde, şehir hastanelerinde ve eğitim araştırma hastanelerinde yanı kısaca kamu hastanelerinde estetik ve plastik cerrahi operasyonlarına önem verdiğini ve bu doğrultuda projelerin olduğunu belirtelim. 2021 yılının ilk yarısında özellikle büyük şehirlerde bulunan kamu hastanelerinde estetik operasyonlarının birçoğu alanında uzman estetik cerrah kadrosu ile yapılacak. Böylece kamu hastanelerinde estetik ve plastik cerrahi operasyonu düşünen hastalar daha rahat randevu alabilecek, estetik cerrah seçimi yapılabilecek ve en önemlisi de estetik operasyonu için aylarca sıra beklemek zorunda kalmayacak.

Devlet Hastanelerinde Burun Estetiği

Devlet Hastanelerinde Burun Estetiği
Devlet Hastanelerinde Burun Estetiği

Devlet Hastanelerinde Burun Estetiği en çok merak edilen en çok aranılan estetik operasyonudur. Bayrampaşa Devlet Hastanesi Estetik ve Plastik Cerrahi operasyonları içerisinde burun estetiği ameliyatı oldukça merak edilen konuların başında gelmektedir. Devlet Hastanelerinde Burun Estetiği estetik ve plastik cerrahi kliniği bulunan tüm devlet hastanelerinde yani kamu hastanelerinde yapılabilmektedir. Fakat gerekli sayıda doktor bulunmaması ve kamu hastanelerine talebin çok fazla olmasından dolayı buralardan Burun Ameliyatı için gün almak çok zordur. Devlet Hastanelerinde Burun Estetiği ameliyatları için sıra almak her ne kadar zor olsa da özel hastane ve estetik kliniklerinde Rinoplasti Burun Estetiği operasyonları oldukça yüksek fiyatlarla yapıldığı için hastalar tarafından kamu hastaneleri tercih ediliyor.

Devlet Hastanelerinde Estetik Operasyonlarını SGK Karşılar mı?

Devlet Hastanelerinde Estetik Operasyonlarını SGK Karşılar mı? sorusu bir başka merak edilen sorulardan biridir. SGK nın estetik operasyonlarını karşılaması için belli şartları vardır. Yapılan estetik ve plastik cerrahi operasyonları estetik amaçlı mı yoksa sağlık amaçlı mı yapılıyor ayrımı SGK nın kriteridir. Yapılan operasyon estetik operasyon amaçlı yapılıyorsa lükse girdiğinden dolayı ameliyat ücreti hasta tarafından ödenmekte. Şayet ameliyat görüntü değil sağlık amaçlı ise operasyon ücretinin ya tamamını ya da belli bir kısmını SGK karşılamaktadır. Birkaç örnekle bu durumu açıklayacak olursak;

Devlet hastanelerinde Burun Estetiği düşünen hasta operasyonu estetik olarak iyi görünmeyen bir operasyon geçirerek daha güzel bir buruna sahip olmak için yapıyor ise SGK operasyon ücretini karşılamamaktadır. Hasta nefes alma vermeden dolayı burun ameliyatı gerçekleştirecek ise SGK operasyon ücretinin ya tamamını yada belli bir kısmını karşılamaktadır.

Bir başka örnekte ise Devlet hastanelerinde meme estetiği düşünen hastalar meme estetiğini şekil ve görüntü amaçlı yaptırıyor ise SGK yine operasyon ücretini karşılamamaktadır. Fakat hasta kanserden dolayı meme estetiği veya meme ameliyatı gerçekleştirmek isterse ameliyat ücretinin ya tamamı yada belli bir kısmı SGK tarafından karşılanmaktadır.

Burada önemli bir detaya dikkat çekmek gerekirse Devlet Hastanelerinde Estetik ve Plastik Cerrahi Operasyonları özel hastane ve estetik kliniklerine oranla çok daha düşük fiyatlara yapılabilmektedir.

Devlet Hastanelerinde Yapılan Estetik Operasyonları Güvenilir mi?

Devlet Hastanelerinde Yapılan Estetik Operasyonları Güvenilir mi?
Devlet Hastanelerinde Yapılan Estetik Operasyonları Güvenilir mi?

Devlet Hastanelerinde Yapılan Estetik Operasyonları Güvenilir mi? sorusuna gelecek olursak estetik operasyonlarında güven sorusu sadece hastane bazında değerlendirilmemeli. Zira estetik operasyonu gerçekleştiren doktor, kullandığı yöntem, kullandığı aletler ve hatta ameliyat ekibi bir bütün olarak değerlendirilmeli. Devlet hastanelerinde estetik operasyonlarında oldukça başarılı estetik operasyonlara imza atan yüzlerce estetik cerrah bulunurken yine aynı şekilde başarısız tecrübesiz bir çok doktor ve ekibi de bulunmakta. Bu durum özel hastane estetik kliniklerinde de geçerlidir. Bu yüzden estetik operasyonları araştırmalarınızı yaparken sadece hastane bazlı araştırma ve güven sizleri yanıltacaktır. Hastane, doktor, ekip, kullanılan aletler, kullanılan yöntem, operasyon sonrası ilgi ve sizlerin de kendinize dikkat etmeniz operasyonun başarısı için oldukça önemlidir. Araştırmalar genel olarak yapılmalı. Bu durum Bayrampaşa Devlet Hastanesi Estetik ve Plastik Cerrahi kliniği içinde geçerlidir.

Devlet Hastanelerinde Nasıl Randevu Alınır?

Devlet Hastanelerinde Nasıl Randevu Alınır? Sorunun cevabının bir çok alternatifi bulunmakta. Örnek verecek olursak Bayrampaşa Devlet Hastanesi Estetik ve Plastik Cerrahi kliniğinden randevu almak için akıllı telefonlara indirilen MRHS uygulaması ile hastane, bölüm, doktor ve tarih seçimi ile en uygun tarihte randevu alabilirsiniz. E devlete giriş yaparak randevu alabilir, hastane iletişim bilgilerinden randevu alabilir ve son olarak 182 yi arayarak hastane, bölüm, doktor ve gün seçimi ile randevu alabilirsiniz.

 

Onlineestetik ile dünyadaki tüm estetik hastaneleri, estetik ve plastik cerrahları listeli bir şekilde bulunmaktadır. Profesyonel ekibimiz sürekli çalışma yaparak eski ve yeni estetik merkezlerini listelerimize dahil etmektedir. Ayrıca estetik merkezlerinde bulunan estetik cerrahlarını da web sitemizde tanıtmaktayız. Aradığınız estetik cerrahlarının hangi estetik merkezinde görev yaptıklarını da böylece görebilmektesiniz. Siz değerli ziyaretçilerimiz de daha önce estetik operasyonu geçirdiğiniz estetik merkezleri ve estetik cerrahları başlığına deneyimlerinizi yorumla belirterek diğer ziyaretçilerimize deneyimlerinizle kılavuzluk yapabilirsiniz.

 

Bayrampaşa Devlet Hastanesi İletişim

Adres: İsmetpaşa Mah. Kenar Cad. No:6 Bayrampaşa – İSTANBUL

Randevu Telefon:182

Tel: +90 212 567 67 74 (Santral)

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu