Yağ Enjeksiyonu DolgusuAnkara Estetik CerrahlarıEstetik AmeliyatlarıEstetik Cerrahları

Doç. Dr. Fatih Tekin Yağ Enjeksiyonu Dolgusu

İçindekiler

Doç. Dr. Fatih Tekin Yağ Enjeksiyonu Dolgusu

Doç. Dr. Fatih Tekin Yağ Dolgusu alanında Ankara’nın en çok tercih edilen estetik cerrahlarından biridir. Ankara Çukurambar’da kendine ait estetik kliniğinde hastalarına hizmet veren Doç. Dr. Fatih Tekin hakkında küçük bilgiler vermek yararınıza olacaktır.

Doç. Dr. Fatih Tekin Yağ Enjeksiyonu
Doç. Dr. Fatih Tekin ağ Enjeksiyonu

Doç. Dr. Fatih Tekin Hakkında

1994 yılında Ankara Üniversitesi Tıp Fakültesinden mezun olduktan sonra 2000 yılında Ankara Numune Eğitim ve Araştırma Hastanesi estetik ve plastik cerrahi alanında uzmanlık eğitimini aldı. 2006 yılında Kastamonu Dr. Münif İslamoğlu Devlet Hastanesinde görev aldı. Aynı yıl içerisinde Ankara Keçiören Eğitim ve Araştırma Hastanesinde hem askerlik görevini yapıp hem de uzun yıllar çalışma fırsatı buldu. Burada doçentlik ünvanı alan Doç. Dr. Fatih Tekin 2017 yılında Sağlık Bilimleri Üniversitesi Tıp Fakültesi Plastik ve Estetik Cerrahi Anabilim dalında görev aldı. 2020 yılından itibaren Ankara Çukurambar’da kendine ait estetik kliniğinde hastalarına hizmet vermekte.

Ankara Yağ Enjeksiyonu Dolgusu

Ankara Yağ Enjeksiyonu Dolgusu
Ankara Yağ Enjeksiyonu Dolgusu

Ankara Yağ Enjeksiyonu Dolgusu uygulaması için tercih edebileceğiniz isimlerden biri olan Doç. Dr. Fatih Tekin Yağ Enjeksiyonu uygulamasını kişinin kendi vücudundan aldığı yağ dokusunu belli işlemlerden geçirdikten sonra hastaya enjekte etmesiyle uygulamaktadır. Yağ Dolgusunun enjekte edilmesi özel olarak üretilmiş ince uçlu iğneler ile yapılmaktadır.

Yağ Enjeksiyonu Dolgusu Hangi Bölgelere Uygulanmaktadır?

Yağ Enjeksiyonu
Yağ Enjeksiyonu

 Yağ Enjeksiyonu Dolgusu genellikle yüz bölgesine uygulanmakta iken en başarılı sonuçlar yine yüz bölgesi uygulamalarında alınmaktadır. Yüz bölgesinde ise dudak kalınlaştırmak, dudak çevresini belirginleştirme, ağız bölgesinde bulunan kırışıklık ve sarkmaları giderme, elmacık kemiklerinde oluşan göçükleri giderme, çene şekillendirme gibi bölgelerde başarılı şekilde uygulanabilmekte. Yüz bölgesinden sonra en çok uygulanan alanlar ise kalçalarda oluşan göçükler ve sarkmaları gidermek için Yağ Enjeksiyonu Enjeksiyonu uygulaması yapılmaktadır. Meme bölgesinde oluşan hacim kayıplarının giderilmesi içinde etkili bir yöntem olan Yağ Enjeksiyonu Dolgusu sıklıkla tercih edilmektedir.

Yağ Enjeksiyonu Dolgusu Nasıl Yapılmaktadır?

Lokal anestezi yöntemi ile yapılan Yağ Enjeksiyonu Dolgusunda yağlar genellikle karın bölgesinden alınmakta. Karın bölgesi dışında bel ve kalça gibi bölgelerden de yağ alınabilmektedir. Yağ alım bölgesi hastanın yağ oranı ve yağ yoğunluk bölgesine göre değişkenlik gösterebilmekte. Yaklaşık 60 dakika süren uygulama mutlaka ameliyat ortamında ve alanında uzman estetik cerrah tarafından yapılmaktadır. Bu bölgelerden alınan yağ dokularının belli işlemlerden geçirildikten sonra hastaya özel iğneler ile enjekte edilmesi ile tamamlanır.

Herhangi bir kesi olmadığı için uygulama alanlarında herhangi bir iz kalmamakta. Yaklaşık 6 ay gibi bir süre kalıcı olan bu yöntem hastanın istemesi ve vücut yağ oranına göre tekrarlana bilmektedir.

 

Ankara Yağ Enjeksiyonu Dolgusu Fiyatları 2020

Ankara Yağ Enjeksiyonu Fiyatları 2020
Ankara Yağ Enjeksiyonu Fiyatları 2020

2020 Ankara Yağ Enjeksiyonu Dolgusu Fiyatları operasyonu gerçekleştiren hastane, doktor ve ilçe gibi unsurlara göre değişkenlik göstermektedir. Sanal ortamda net fiyat vermek maalesef olanaksızdır. Sizler de Ankara Yağ Enjeksiyonu Fiyatları 2020 almak için doktorunuz ve hastanenizle iletişime geçmelisiniz. Doç. Dr. Fatih Tekinden net fiyat almak için aşağıda iletişim adreslerinden iletişime geçip net fiyat alabilirsiniz.

Doç. Dr. Fatih Tekin Yorum ve Şikayetler 

Siz değerli okuyucularımızda Ankara estetik cerrahlarından olan Doç. Dr. Fatih Tekin Yorum ve Şikayetleri objektif şekilde yaparak hastalara görüş ve fikir verebilirsiniz.

Doç. Dr. Fatih Tekin İletişim

 

Adres: 1071 Ankara Plaza Kızılırmak Mah. 1443. Cad. No:25/156 A Blok 22.Kat Çukurambar / ANKARA

Tel: 0 (532) 615 10 71 – 0 (312) 511 50 30

 

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu