Estetik Fiyatları

Göz Altı Işık Dolgusu Fiyatları 2020

İçindekiler

Göz Altı Işık Dolgusu Fiyatları 2020

Göz Altı Işık Dolgusu Fiyatları 2020 2
Göz Altı Işık Dolgusu Fiyatları 2020

Göz Altı Işık Dolgusu Fiyatları 2020 operasyonu gerçekleştiren hastane, doktor ve ile göre değişkenlik göstermektedir. Hem erkeklerin hem de bayanların korkulu rüyası olan Göz Altı Morluğu veya Göz Altı Torbasının Çökmesi kişide estetik kaygıya neden olmaktadır. Özellikle de yaşın ilerlemesine bağlı olarak ortaya çıkan göz altı morluklarının başlıca sebeplerinden biri de su tüketiminin az olmasından kaynaklanmaktadır. Peki Göz Altı Çökmesi veya Göz Altı Morarması nasıl giderilmektedir ve bunun tedavi ücreti ne kadardır. Göz Altı morluğunun tedavisi Göz Altı Işık Dolgusudur.

Göz Altı Işık Dolgusu tekniği ile göz altında oluşan morluklar şişmeler ve kararmalar tamamen giderilmektedir. Kadınlarda 30 lu yaşlarda başlayan erkeklerde ise 35 li yaşlarda başlayan göz altı morlukları maalesef ki günümüzde 10 kişiden 7 kişide yaşanan bir durum haline gelmiştir. Göz Altı Işık Dolgusu tedavi yöntemi ile bu sorundan kurtulacaksınız. Göz 2020 Altı Işık Dolgusu Fiyatlarından bahsetmeden önce Göz Altı Işık Dolgusundan kısaca bahsedip sizlerin de bu konuda net fikir sahibi olduktan bu tedavi yöntemini uygulamanız yararınıza olacaktır. Zira Göz Altı Işık Dolgusu göz altı torbalarında yaşana tüm sorunlarda etkili olmamaktadır.

Gözaltı Işık Dolgusunun İçeriğinde Neler Vardır?

Gözaltı Işık Dolgusunun İçeriğinde jelden oluşan bir dolgu bulunmaktadır. Bu dolgu maddesinde Gözaltı morlukları için geliştirilen hyaluronik bir madde bulunmaktadır. Dolgu içerisinde bulunan hylauronik maddeyi vücutta kendi kendine üretmektedir. Yani size dolgu maddesi ile aktarılan bu jel aslında vücudunuzun alışık olduğu bir maddedir. Hyaluronik asit dışında poly vitamin kompleksi adı verilen bir madde daha bulunmaktadır. Gözaltı Işık Dolgusu tedavisine öncelikle Hyaluronik asit ile başlanıp böylelikle morluklara ve torbalara müdahale edilip daha sonraki aşamada ise poly vitamin takviyesi ile göz altı hücreleri yenilenmektedir.

Gözaltı Işık Dolgusu Nasıl Uygulanır?

Gözaltı Işık Dolgusu çok farklı ve şaşıracağınız bir yöntem ile uygulanmaktadır. Gözaltı Işık Dolgusu derinin altına değil kemik üzerine uygulanmaktadır. Kişi herhangi bir ağrı ve acı hissetmeden yavaş yavaş ışık dolgusu verilip kemik üzerindeki hücreler canlandırılır. Anestezi yöntemi ile uygulanan Gözaltı Işık Dolgusu içerisinde bulunan anestezik maddeden dolayı hasta operasyon sırasında olduğu gibi operasyon sonrasında da herhangi bir ağrı ve acı çekmemektedir. Gözaltı Işık Dolgusu sadece bayanlara değil erkeklere de uygulanmaktadır. Gözaltı Işık Dolgusunun son zamanlarda erkeklerin daha fazla tercih ettiğini belirtelim.

Gözaltı Işık Dolgusu Kalıcı mıdır?

Gözaltı Işık Dolgusunun kalıcılık süresi kişiden kişiye değişmek ile birlikte yaklaşık 2 yıl ile 3 yıl gibi bir süre etkili olmaktadır. Etkisi bittikten sonra tekrar Gözaltı Işık Dolgusu operasyonu yaptırabilirsiniz. Hamilelik döneminde yapılması uygun olmayan Gözaltı Işık Dolgusunun hamilelik sonrası dönemde yapılması tavsiye edilmektedir.

 

Göz Altı Işık Dolgusu Fiyatları 2020

Göz Altı Işık Dolgusu Fiyatları 2020 şehirden şehir’e ve hastaneye göre farklılıklar gösterebilmektedir. En düşük fiyat olarak 1250 TL iken çok lüks ve elit olan bölgelerde bu fiyat 4000 TL ye kadar çıkabilmektedir. Hastanelerden aldığınız fiyatlar yaklaşık 1250 TL ile ile 2000 TL arasında olmaktadır. Devlet hastanelerinde yapılan Göz Altı Işık Dolgusu 1000 TL ile 2000 TL arasında değişkenlik göstermektedir. Özel estetik alanına girdiğinden dolayı bu operasyonu SGK karşılamamaktadır.

Onlineestetik ile dünyadaki tüm estetik hastaneleri, estetik ve plastik cerrahları listeli bir şekilde bulunmaktadır. Profesyonel ekibimiz sürekli çalışma yaparak eski ve yeni estetik merkezlerini listelerimize dahil etmektedir. Ayrıca estetik merkezlerinde bulunan estetik cerrahlarını da web sitemizde tanıtmaktayız. Aradığınız estetik cerrahlarının hangi estetik merkezinde görev yaptıklarını da böylece görebilmektesiniz. Siz değerli ziyaretçilerimiz de daha önce estetik operasyonu geçirdiğiniz estetik merkezleri ve estetik cerrahları başlığına deneyimlerinizi yorumla belirterek diğer ziyaretçilerimize deneyimlerinizle kılavuzluk yapabilirsiniz.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu