Devlet Hastanelerinde Estetik Ameliyatları

2. Abdülhamid Han Eğitim ve Araştırma Hastanesi

 1. Abdülhamid Han Eğitim ve Araştırma Hastanesi
  Abdülhamid Han Eğitim ve Araştırma Hastanesi Plastik ve Rekonstrüktif ve Estetik Cerrahi
  Abdülhamid Han Eğitim ve Araştırma Hastanesi Plastik ve Rekonstrüktif ve Estetik Cerrahi

  Abdülhamid Han Eğitim ve Araştırma Hastanesi Plastik ve Rekonstrüktif ve Estetik Cerrahi kliniği Plastik Cerrahi kliniği ve Prof. Dr. M. Mümtaz Güler yanık merkezi olmak üzere 2 adet yataklı klinikten oluşmaktadır.

  Ülkemizde estetik ve plastik cerrahi operasyonlarına olan talep arttıkça devlet hastaneleri, üniversitelere ait tıp fakülteleri ve eğitim ve araştırma hastanelerinde bu operasyonların başarılı şekilde yapıldığını belirtelim. Ülkemizde birçok devlet hastanesinde estetik ve plastik operasyonlarının birçoğu yapılmaktadır. 2. Abdülhamid Han Eğitim ve Araştırma Hastanesi Plastik ve Rekonstrüktif ve Estetik Cerrahi kliniğinde de bu operasyonların birçoğu alanında uzman doktor kadrosu tarafından devlet güvencesi ile yapılmaktadır. Şimdi de gelelim makalemizin konusu olan 2. Abdülhamid Han Eğitim ve Araştırma Hastanesi Plastik ve Rekonstrüktif ve Estetik Cerrahi kliniğinde yapılan operasyonlar, bu operasyonları gerçekleştiren uzman kadrosu ve hastane hakkında bilgiler vermeye. Zira estetik operasyon geçirecek olan tüm hastaların doktorunu, hastanesini ve geçireceği estetik operasyonları hakkında detaylı bilgiler edinmesi operasyonun başarısı açısından da son derece önemlidir.

  İkinici Abdülhamid Han Eğitim ve Araştırma Hastanesi Plastik ve Rekonstrüktif ve Estetik Cerrahi kliniğinde diğer devlet hastanesinde diğer devlet hastanelerinde yapılan tüm estetik ve plastik cerrahi operasyonlar yapılmaktadır. Zira bu konuda yanlış bilinen bir durumu sizlerle paylaşmakta fayda var. 2. Abdülhamid Han Eğitim ve Araştırma Hastanesi sadece askerlere ve ailelerine hizmet vermemektedir. Burada kontenjan dahilinde sivil hastalara da estetik ve plastik cerrahi kliniğinde hizmet verilmektedir.2. Abdülhamid Han Eğitim ve Araştırma Hastanesi Plastik ve Rekonstrüktif ve Estetik Cerrahi kliniğinin 2 bölümden oluştuğunu makalemizin başında belirtmiştik. Öncelikli olarak askeri personelin ihtiyacı doğrultusunda hareket eden hastane yönetimi ek kontenjanlarla da sivil hastalara yataklı ve ayatkta tedavi yöntemleri ile hizmet vermekte. 2. Abdülhamid Han Eğitim ve Araştırma Hastanesi Plastik ve Rekonstrüktif ve Estetik Cerrahi kliniğinde yapılan operasyonları sıralayacak olursak;

  Ağız Cerrahisi

  Yüz cerrahisi

  Çene cerrahisi

  El cerrahisi

  Mikro cerrahi

  Baş ve boyun tedavisi

  Yumuşak doku tümörleri

  Dudak yarıkları tedavisi

  Damak yarıkları tedavisi

  Doğumsal anormallikler

  Tavşan dudak tedavisi

  Saç Dökülmesi

  Burun eğriliği

  Diş Çene ve Yüz Bölgesi Gelişim Yetersizlikleri

  Dudak – Damak Yarıkları

  Ortognatik Cerrahi

  Dolgu Uygulamaları

  Botox

  Mezoterapi

  PRP

  Makromama

  Göz Altı Morlukları

  Makromasti

  Akne

  Meme Protezi

  Cilt Kesisi

  Kilo Problemi

  Kulak Burun Boğaz Hastalıkları

  Burun eğriliği

  Burun eğriliği

  Burun Tıkanıklığı

  Deri Kanseri

  Cilt Lekeleri

  Yüz Estetiği

  Yüz Kırışıklıkları

  Yanıklar

  Meme Küçültme

  Kepçe Kulak Sorunu

  Yağ Bezesi

  Ben

  Göğüs Estetiği

  Septum Deviasyonu

  Kellik

  Jinekomasti

  Gibi bir çok operasyonlar başarılı şekilde yapılmaktadır.

  1. Abdülhamid Han Eğitim ve Araştırma Hastanesi Plastik ve Rekonstrüktif ve Estetik Cerrahi kliniği doktorları;

  Doç. Dr. Oğuz KAYIRAN

  Op. Dr. Süphan TUNÇ

  Uzm. Dr. Güler Gamze Eren ÖZCAN

  Uzm. Dr. Mahmut ÖZGÜL

  Kendi alanında uzman kadrosu ile bir çok operasyonları başarılı şekilde yürüten 2. Abdülhamid Han Eğitim ve Araştırma Hastanesi Plastik ve Rekonstrüktif ve Estetik Cerrahi kliniği doktorları oldukça başarılı operasyonlara imza atmaktadır.

  Her biri kendi alanında deneyim ve tecrübe sahibi olan cerrah kadrosu ile yapılan estetik ve plastik cerrahi operasyonları ile Abdülhamid Han Eğitim ve Araştırma Hastanesi Plastik ve Rekonstrüktif ve Estetik Cerrahi kliniği ile yaptıracağınız tüm operasyonlar devlet güvencesi altında yapılmaktadır. Abdülhamid Han Eğitim ve Araştırma Hastanesi Plastik ve Rekonstrüktif ve Estetik Cerrahi  doktorlarını daha detaylı ve bireysel yönden araştırmak için www.onlineestetik.com adresimizde doktorlar başlığımızı tıklayabilirsiniz.

  Devlet hastanelerinde nasıl randevu alınır?

  Şimdide gelelim randevuyu nasıl alacağınıza Devlet Hastaneleri Plastik Rekonstrüktif ve Estetik Cerrahi kliniğinden randevu alabilmek için MRHS sisteminden internet üzerinden alabileceğiniz gibi MRHS uygulamasını akıllı telefonunuza indirerek, E-devlet üzerinden MRHS partalından ya da 182 numarayı telefonla arayarak randevunuzun tarihini ve doktorunuzu seçebilirsiniz. Randevu almadan önce doktorunuz mutlaka çok iyi araştırmanızı öneriyoruz. Bizde sizler için Devlet Hastaneleri Plastik Rekonstrüktif ve Estetik Cerrahi doktorlarının her birini çok ayrıntılı şekilde araştırıp sayfamızda bulunan doktorlar kategorisi altında yayınladık. Araştırmalarınıza buradan devam edebilirsiniz.

  Onlineestetik ile dünyadaki tüm estetik hastaneleri, estetik ve plastik cerrahları listeli bir şekilde bulunmaktadır. Profesyonel ekibimiz sürekli çalışma yaparak eski ve yeni estetik merkezlerini listelerimize dahil etmektedir. Ayrıca estetik merkezlerinde bulunan estetik cerrahlarını da web sitemizde tanıtmaktayız. Aradığınız estetik cerrahlarının hangi estetik merkezinde görev yaptıklarını da böylece görebilmektesiniz. Siz değerli ziyaretçilerimiz de daha önce estetik operasyonu geçirdiğiniz estetik merkezleri ve estetik cerrahları başlığına deneyimlerinizi yorumla belirterek diğer ziyaretçilerimize deneyimlerinizle kılavuzluk yapabilirsiniz.

  Posta Adresi: Selimiye Mh., Tıbbiye Cd., 34668, Üsküdar/İSTANBUL

  Santral Telefonu: (216) 542 2020

  Ulaşım Yolları

  İETT ve şehir içi minibüs hatları ile;

  Anadolu yakasından D100 (E-5) karayolunu kullanıp ve Kadıköy’e giden İETT ve şehir içi minibüsler hatları ile,

  Avrupa yakasından Kadıköy’e giden İETT ve Şehir içi minibüsler ile ulaşım sağlanabilir.

  Metrobüs ile;

  Uzunçayır durağında indikten sonra Kadıköy’e giden toplu taşım araçları ile ulaşım sağlanabilir.

  Vapur ile;

  Üsküdar İskelesi’nden Kadıköy’e giden toplu taşım araçları ile,

  Kadıköy İskelesi’nden taksi ile ya da yürüyerek (15 dk. yürüme mesafesi) ulaşım sağlanabilir.

  Özel araç ile;

  Özel araçlarla gelinmesi durumunda, araçlar Üç Numaralı Nizamiye (Burhan Felek Cd.)’de bulunan otoparka bırakılabilir.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu