Estetik TerimleriAmeliyatsız EstetikEstetik Ameliyatları

Aquafiling

Aquafilling
Aquafilling

Aquafiling

Aquafiling Nedir?

Bir dolgu maddesi olan Aquafiling insana ait dokularla uyuşma olasılığı çok yüksek olması sebebiyle ve etkisi uzun soluklu olan yeni nesil bir dolgu çeşididir. Aquafiling’in en büyük özelliği hiçbir cerrah işleme gerek kalmadan meme ve popo büyütme tedavisinin gerçekleştirildiği operasyon çeşidi olmasıdır.

Aquafiling Nerelerde Kullanılır?

Meme ve popo estetiğinde kullanılan Aquafiling sarkmış ve küçük göğüslerinden şikayetçi olup daha büyük ve dik göğüslere sahip olmak isteyenler ve daha yuvarlak ve dolgun popoya sahip olmak isteyen kişiler için kullanılmaktadır. Herhangi bir cerrahi işlem uygulanmadan vücuda enjeksiyon ile enjekte edilen dolgu maddesinin meme ve popo büyütme operasyonunda kullanılması işlemi olan Aquafilingi kullananların sayısında bir hayli artış gözlemlenmektedir.

Aquafiling içerisinde bulunan dolgu maddesi kesinlikle vücuda hiçbir olumsuz etkisi olmamakla beraber kullanıldığı taktirde etkisini çok uzun süre göstermektedir. % 95 e yakını su olan Aquafiling su damlacıklarının jele dönüştürülmesi ile kullanıma hazırlanır. Kullanıma hazır olduğunda Aquafiling artık bir su damlacığı değil bir jel kıvamındadır. Vücudumuzun da çok büyük bir kısmı sudan oluştuğu için Aquafiling maddesinin daha başarılı olmasında etkili olmaktadır.

Güçlü ve yapısından dolayı suda oldukça iyi çözülebilen Aquafiling yumuşak dokulara uzun soluklu hacim ve esneklik katmaktadır. 3 boyutlu moleküler bir yapıda olan Aquafiling içerisinde % 0,9 sodyom klorid çözeltisinden oluşmaktadır.

Aquafiling dolgusu uzun süreli sonuçlar vermesi, daha düşük maliyetle yapılması ve ameliyatsız bir yöntem olmasından dolayı son zamanlarda sıkça tercih edilmektedir. Günümüzde Aquafiling dolgu maddesi sadece meme ve popo estetiğinde değil sarkmış, hacim kaybetmiş ve küçük olan bölgelere de uygulanarak uygulama alanları genişletilmeye çalışılmaktadır.

 • Asimetrik olan memelerin şeklinin düzeltilmesinde
 • Memelerin büyütülmesinde
 • Sarkan ve esneyen memelerin toparlanıp gerginleştirilmesinde
 • Kalçaların dolgunlaştırılmasında
 • Kalçaların şekillendirilmesinde
 • Yüz bölgelerinde oluşan sarkmalarda
 • Yüz bölgelerinde yaşanan hacim kaybında
 • Yüz bölgelerinin dolgunlaştırılmasında
 • Yaralanma veya yanmalardan kaynaklı vücutta oluşan çukurlukların dolmasında
 • Bacak estetiğinde
 • Baldırların dolgunlaştırılmasında
 • Çarpık olan veya asimetrik olan bacakların şeklinin düzeltilmesinde

Aquafiling yöntemi uygulanmaktadır.

Onlineestetik ile dünyadaki tüm estetik hastaneleri, estetik ve plastik cerrahları listeli bir şekilde bulunmaktadır. Profesyonel ekibimiz sürekli çalışma yaparak eski ve yeni estetik merkezlerini listelerimize dahil etmektedir. Ayrıca estetik merkezlerinde bulunan estetik cerrahlarını da web sitemizde tanıtmaktayız. Aradığınız estetik cerrahlarının hangi estetik merkezinde görev yaptıklarını da böylece görebilmektesiniz. Siz değerli ziyaretçilerimiz de daha önce estetik operasyonu geçirdiğiniz estetik merkezleri ve estetik cerrahları başlığına deneyimlerinizi yorumla belirterek diğer ziyaretçilerimize deneyimlerinizle kılavuzluk yapabilirsiniz.

 

 

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu