Karın Germe AmeliyatıDevlet Hastanelerinde Estetik AmeliyatlarıEstetik Ameliyatları

Bağcılar Devlet Hastanesi Karın Germe Ameliyatı

İçindekiler

Bağcılar Devlet Hastanesi Karın Germe Ameliyatı

Bağcılar Devlet Hastanesi Karın Germe Ameliyatı hastanenin estetik cerrah kadrolarından Prof. Dr. Mehmet Bozkurt, Uzm. Dr. Melih Can Sezgiç, Uzm. Dr. Perçin Caşkan, Pratisyen Tabip Özge Nur Çam, Uzm. Dr. Mehmet Erdem, Uzm. Dr. Aykut Gök ve Uzm. Dr. Serhat Dündar tarafından yapılmaktadır.

Karın Germe Ameliyatı
Karın Germe Ameliyatı

Bağcılar Devlet Hastanesi Türkiye’de devlet hastanelerinde estetik operasyonları konusunda en başarılı ve en geniş doktor kadrosuna sahip olan devlet hastanelerinden biridir. Bağcılar Eğitim ve Araştırma Hastanesi Karın Germe Ameliyatı düşünen hastalar için randevu almak her ne kadar zor olsa da diğer hastanelere nazaran daha kolay ve daha erken tarihlerde randevu alınabilmektedir. 8 estetik cerrah ile hastalarına hizmet vermeye devam eden Bağcılar Devlet Hastanesinde alanında uzman doktor kadrosu ile Karın Germe Estetiği dışında diğer estetik operasyonlarını da yaptırabilirsiniz.

Devlet Hastanelerinde Karın Germe Ameliyatı yapılır mı? Bağcılar Eğitim ve Araştırma Hastanesi Karın Germe Ameliyatı, 2020 Karın Germe Ameliyatı Fiyatları hakkında bilgi yazımızı siz değerli www.onlineestetik.com ailesi ziyaretçileri için paylaşıyoruz.

Devlet Hastanelerinde Karın Germe Ameliyatı Yapılır mı?

Devlet Hastanelerinde Karın Germe Ameliyatı Yapılır mı?
Devlet Hastanelerinde Karın Germe Ameliyatı Yapılır mı?

Devlet Hastanelerinde Karın Germe Ameliyatı Yapılır mı? sorusuna gelecek olursak evet devlet hastanelerinde Karın Germe Estetiği veya Karın Germe Ameliyatı yaptırabilirsiniz. Bağcılar Devlet Hastanesi Karın Germe Ameliyatı devlet hastanelerinde tercih edebileceğiniz bir hastane olabilir. Çünkü Bağcılar Devlet Hastanesi estetik cerrah kadrosu olarak daha geniş bir kadroya sahip olduğu için randevu almak daha kolay olmakta. Diğer devlet hastanelerinde ise estetik ve plastik cerrahi kliniği bulunan devlet hastaneleri, şehir hastaneleri ve eğitim ve araştırma hastanelerinde yeteri doktor kadrosu bulunduğu taktirde Karın Germe Ameliyatı gerçekleştirebilirsiniz.

Karın Germe Ameliyatı

Karın Germe Ameliyatı yada Karın Germe Estetiği karın veya göbek bölgesinde hamilelik sonrası ve yaşanan kilo kayıpları sonrası oluşan sarkmalar, gevşemeler çatlakları onarmak ve gerdirmek amacıyla yapılan cerrahi müdahaledir. Özellikle hamilelik sonrasında göbek ve karın bölgesindeki kas ve derilerin eski formuna kavuşması neredeyse imkansızdır. Kas ve derilerin deforme olması kişide hoş olmayan görüntüye neden olmakta.

Karın germe işlemleri genellikle genel anestezi altında yapılmaktadır. Yaklaşık 3- 4 saat süren Karın Germe Ameliyatı göbeğin alt kısmında ve iç çamaşırı altında gizli kalacak bölgede açılan yaklaşık 10 cm lik kesi ile karın germe işlemi yapılır. gerek görüldüğü taktirde göbek deliğini oratılanmak ve hizaya getirmek amacıyla ikinci bir kesi daha atılır. Alınan fazla yağ tabakasından sonra deri gerdirilip kesi deri altından gizli dikişler ile dikilir.

Karın veya göbek bölgesinde fazla sıvı olması durumunda bu bölgeye dren adı verilen tüpler yerleştirilir. Bu tüpler karın bölgesinde bulunan fazla sıvıyı dışarı atmaktadır. Bir çok hastanede karın germe ameliyatının yapıldığı ilk gün için hastaya idrar sondası uygulanmaktadır. Ertesi gün idrar sondası alınmakta. Operasyondan sonraki gün ise doktorunuzda sizlere tavsiye ettiği korseler kullanılabilir.

Devlet Hastanelerinde Karın Germe Ameliyatı Güvenilir mi?

Herhangi bir estetik operasyonun güvenirliliği sadece hastaneye bağlı değildir. Hastaneden daha çok operasyonu gerçekleştiren doktorun kalitesi, tecrübesi ve başarısı operasyon üzerinde daha çok etkilidir. Zira devlet hastanelerinde yapılan estetik operasyonlar hem devlet hem de SGK güvencesi ile yapılmaktadır. Bir çok özel hastane ve estetik kliniklerine başarısız ve tecrübesiz doktorlar bulunabilirken bir çok başarısız Karın Germe Estetiği operasyonu da gerçekleştirilmiştir. Burada kıstas hastane değil estetik cerrah olmalıdır. Sizler de Karın Germe Ameliyatını düşünüyorsanız araştırmanızı özellikle doktor hakkında yapmanızı hatta gerekirse belirlediğiniz doktorlar ile iletişime geçip doktorlardan referanslarını isteyebilirsiniz.

Devlet Hastanelerinde Karın Germe Ameliyatı Fiyatları 2020

Devlet Hastanelerinde Karın Germe Ameliyatı Fiyatları 2020
Devlet Hastanelerinde Karın Germe Ameliyatı Fiyatları 2020

Devlet Hastanelerinde Karın Germe Ameliyatı Fiyatları 2020 sanal ortamdan vermek tamamen olanaksızdır. Zira hastanın karın bölgesindeki deformeler sarkma oranı ve hangi hastanede ameliyatı geçireceğinize göre fiyat değişikliği de olabilecektir. Zira unutulmaması gerekir ki Devlet Hastanelerinde Karın Germe Ameliyatı özel hastaneye ve estetik kliniklere oranla çok daha uygun fiyatlara yapılmaktadır. Hatta belli şartların sağlanması durumunda Karın Germe Ameliyatının belli bir kısmı yada tamamı SGK tarafından karşılanmaktadır. Bu şartlar ise operasyonun sağlık açısından yapılmasıdır. Sağlık açısından yapılan Karın Germe Ameliyatının ya belli bir kısmı yada tamamı SGK tarafından karşılanabilmektedir.

Bağcılar Devlet Hastanesi İletişim

Adres: Merkez Mahallesi Dr. Sadık Ahmet Caddesi BAĞCILAR / İSTANBUL

Tel: +90 212 440 40 00

Fax: +90 212 440 42 42

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu