Devlet Hastanelerinde Estetik Ameliyatları

Devlet Hastanesinde Kol Germe Ameliyatı

İçindekiler

Devlet Hastanesinde Kol Germe Ameliyatı

Devlet Hastanesinde Kol Germe Ameliyatı
Devlet Hastanesinde Kol Germe Ameliyatı

Devlet Hastanesinde Kol Germe Ameliyatı bir çok devlet hastanesinde başarı bir şekilde yapılmaktadır. Devlet hastanelerinde estetik operasyonlarına yoğunluk verilmesinden sonra ülkemizde en çok tercih edilen estetik operasyonlarından biri olan Kol Germe Ameliyatı da çok fazla tercih edilmeye başlandı.

Kol Germe Ameliyatı Nedir?

Germe ameliyatlarından Karın Germe Estetiğinden sonra en çok tercih edilen estetik operasyonlarından biri olan Kol Germe Ameliyatı ile kollarda oluşan sarkmalar, gevşemeler ve yağ tabakasının cerrahi müdahale ile alınması ve kolların gerdirilmesi işlemidir. Kilo alıp verme ve yaşlanma gibi nedenlerden dolayı kişinin kol, bacak ve karın bölgesi gibi yerlerde sarkmalar, deri toparlanması ve yağ tabakası birikintisi oluşabilmektedir. Kol bölgesinde bulunan bu olumsuz durumları ortadan kaldırmak için kullanılan yöntem olan Kol Germe Ameliyatının bir diğer alternatifi ise Lazer Liposuction Yöntemi ile Kol Germe Estetiğidir.

Kol Germe Ameliyatı Nasıl Yapılır?

Kol Germe Ameliyatı genellikle genel anestezi altında yapılmaktadır. Fakat bazı doktorlar lokal anesteziyi de tercih etmektedir. Estetik cerrahınız Kol Germe Ameliyatına başlamadan önce kol bölgesinde fazla yağ tabakası, sarkma ve kırışıklık yoğunluğuna göre kol bölgesinde işaretlemeler yaparak operasyona başlar. Daha sonraki aşamada genel anestezi yöntemi altında belirlenen bölgelere kesi atılarak kol bölgesinden fazla yağ tabakası ve deri fazlalıkları alınmaya başlanır. Kesinin derinliği ve uzunluğu kolun sarkma ve yağ tabakası oranına göre değişkenlik gösterebilmektedir.

Kol Germe Ameliyatı Nasıl Yapılır? sorusunda en çok merak edilen konu ise kesinin kolun hangi bölgesine yapıldığı ve iz kalıp kalmayacağıdır. Kesi genellikle kolun iç bölgesine veya kol arkasına atılarak yağ tabakası ve cilt dokusu alınır. Fazlalık oluşturan doku ve yağlar alındıktan sonra kol bölgesi gerdirilerek medikal dikişler ile kol şekillendirilir.

Kol Germe Ameliyatı Kimlere Yapılır?

18 yaşından büyük kişilerin kollarında sık kilo alıp vermeye veya yaş ilerlemesine bağlı olarak sarkma, gevşeme ve yağlanma oluşan kişilere uygulanmaktadır. 60 yaş üstü kişilere uygulanan Kol Germe Estetiği başarı oranı oldukça düşüktür.

Kol Germe Ameliyatı Ne Kadar Sürmektedir?

Kol Germe Ameliyatı süresi yaklaşık 2 saat sürmektedir.

Devlet Hastanesinde Kol Germe Ameliyatı Güvenilir mi?

Devlet Hastanelerinde Kol Germe Ameliyatı Güvenilir mi?
Devlet Hastanelerinde Kol Germe Estetiği Güvenilir mi?

Devlet Hastanesinde Kol Germe Estetiği her cerrahi operasyonda olduğu gibi devlet güvencesi ile yapılmaktadır. Kol Germe estetiği yapılan devlet hastanelerinde alanında uzman doktor kadroları ile yapılan ve son derece steril ortamda yapılan operasyonlar son derece başarılı sonuçlar vermektedir. Bir operasyonun başarılı sonuç vermesinde elbette hastane faktörü önemlidir fakat burada unutulmaması gereken bir konu ise hastane faktörü kadar doktor faktörü de son derece önemlidir. Zira özel hastane estetik kliniklerinde tecrübeli başarılı olmayan estetik cerrahlarından dolayı hüsranla sonuçlanan bir çok operasyon yapılabilmektedir. Yine de özel hastane ve estetik kliniklerinde bir çok başarılı operasyona imza atan estetik cerrahlarda bulunmaktadır. Bu durum devlet hastanelerinde de geçerlidir. Devlet Hastanelerinde Kol Germe Ameliyatı başarısı cerrah faktörüne bağlıdır. Bizlerde sizlere bu konuda yardımcı olmak için Devlet Hastanesinde Kol Germe Ameliyatı yapan tüm doktorları yayımlayacağız.

Devlet Hastanelerinde Kol Germe Ameliyatı Ücretini SGK Karşılar mı?

Devlet Hastanesinde Kol Germe Ameliyatı Ücretini SGK Karşılar mı? sorunun cevabını şöyle verebiliriz. SGK estetik operasyonlarının ücretlerini karşılarken belli kriterleri göz önünde bulundurur. Bu kriterler operasyonun estetik açıdan mı sağlık açısından yapıldığı ve operasyon sağlığa etki eden bir operasyon mu gibi kriterler göz önünde bulundurulur. Devlet Hastanelerinde Kol Germe Ameliyatı genellikle estetik açıdan yapıldığı için hasta Kol Germe Estetiği ücretini kendi karşılamaktadır.

Devlet Hastanelerinde Kol Germe Ameliyatı Fiyatı?
Devlet Hastanelerinde Kol Germe Ameliyatı Fiyatı?

Devlet Hastanesinde Kol Germe Ameliyatı Fiyatı 2020

Devlet Hastanesinde Kol Germe Ameliyatı 2020 Fiyatını internet üzerinde belirtmek hem yasal olarak suç sayılmakta hem de net fiyat vermek olanaksızdır. Zira operasyonu gerçekleştiren hastane, il hastanın kol yapısına göre değişkenlik göstermektedir. Fakat Devlet Hastanesinde Kol Germe Estetiği Fiyatları özel hastane ve estetik kliniklere oranla çok daha uygun fiyatlara yapılabilmektedir.

Devlet Hastanelerinde Randevu Nasıl Alınır?

Devlet Hastaneleri Plastik ve estetik Cerrahi Kliniğinden randevu alabilmek için MRHS sisteminden internet üzerinden alabileceğiniz gibi MRHS uygulamasını akıllı telefonunuza indirerek, E-devlet üzerinden MRHS partalından ya da 182 numarayı telefonla arayarak randevunuzun tarihini ve doktorunuzu seçebilirsiniz. Randevu almadan önce doktorunuz mutlaka çok iyi araştırmanızı öneriyoruz. Bizde sizler için Devlet Hastaneleri Estetik ve Plastik Cerrahi doktorlarının her birini çok ayrıntılı şekilde araştırıp sayfamızda bulunan doktorlar kategorisi altında yayınladık. Araştırmalarınıza buradan devam edebilirsiniz.

Onlineestetik ile dünyadaki tüm estetik hastaneleri, estetik ve plastik cerrahları listeli bir şekilde bulunmaktadır. Profesyonel ekibimiz sürekli çalışma yaparak eski ve yeni estetik merkezlerini listelerimize dahil etmektedir. Ayrıca estetik merkezlerinde bulunan estetik cerrahlarını da web sitemizde tanıtmaktayız. Aradığınız estetik cerrahlarının hangi estetik merkezinde görev yaptıklarını da böylece görebilmektesiniz. Siz değerli ziyaretçilerimiz de daha önce estetik operasyonu geçirdiğiniz estetik merkezleri ve estetik cerrahları başlığına deneyimlerinizi yorumla belirterek diğer ziyaretçilerimize deneyimlerinizle kılavuzluk yapabilirsiniz.

 

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu