Estetik AmeliyatlarıDiş Tedavileri

Estetik Diş Hekimliği

Estetik Diş Hekimliği

Estetik Diş Hekimliği
Estetik Diş Hekimliği

Diş Estetiği günümüzde çok fazla talep gören estetik operasyonlarından biridir. Estetik Diş Hekimliği operasyonları ile gülüşünüz değişecek ve toplumda kendinize olan öz güveniniz de artacaktır. Yüz bölgesinde gülüşümüzü etkileyen en önemli yer ağzımız ve dişlerimizdir. Güldüğümüzde dişlerimizin yapısı rengi gülüşümüzün güzelliğini bir o kadar anlamlandırmaktadır. Güzel gülüşler kişiye öz güven kazandırır.

Estetik Diş Hekimliğinde birkaç operasyonla kombineli şekilde yapılan tedaviler sonucunda ağız bölgesinde oluşan problemler çözülüp Estetik Diş Hekimliği tamamlanmış olur. Belli sebeplerden dolayı Diş Estetiği yapılabilir. Bu sebepleri sıralayacak olursak;

Dişin Sararması: Sararan dişler kişinin gülme yapısını çok etkili şekilde etkilemektedir. Sigara, alkol veya bakımsızlıktan dolayı sararan dişler nedeniyle Estetik Diş Hekimliği uygulaması yapılabilmektedir. Estetik Diş Hekimliği ile sararan dişler beyazlatılır.

Kırık ve Çatlak Dişlerin Düzeltilmesi: Dişlerin kırık veya çatlak olması da gülüşü etkileyen ve Estetik Diş Hekimliğine gidilmesindeki sebeplerden biridir. Belli sebeplerden dolayı kırılan veya çatlayan dişler kişinin gülüşünü hatta öz güvenini olumsuz yönde etkilemektedir. Estetik Diş Hekimliği operasyonları ile bu sorun çözülebilir. Bonding yöntemi kullanılarak dişlerdeki çatlak ve kırıklar onarılıp gülüş estetiği yapılır.

Estetik Diş Hekimliği
Estetik Diş Hekimliği

Kısa veya Uzun Dişlerin Onarımı: Tavşan dişlere yani ön dişlerinin uzun olması durumda olanlar için dişler törpülenerek orta derecede bir uzunluğa getirilip Gülüş Estetiği yapılır. Kısa dişlere sahip olanlar içinde dik doktorunuz sizler içinde bir diş tasarlayıp ağız içerisinde de denedikten sonra Estetik Diş Hekimliği operasyonunu tamamlar.

Dişler Arasında Aralık Olması: Ön dişlerin aralıklı olması durumunda Lamine Diş Uygulaması ile Diş estetiği tamamlanmış olur.

Estetik Diş Hekimliği kombineli estetik olup ağız içinde ve çene bölgesinde birden fazla operasyon yapılması ile özlenen gülüşler ve öz güvene kavuşulur. Kısaca özetleyecek olursak Estetik Diş Hekimliği ile sararan dişlerin beyazlaması, Bonding yöntemi, Lamine Diş, Zirkonyum Diş, Ortodonti ve Protez diş tasarımı, pembe estetik ve İmpilant yöntemleri ile yapılmaktadır. Operasyon sonrası gülüş estetiği ile Diş Estetiği tamamlanmış olur.

Onlineestetik ile dünyadaki tüm estetik hastaneleri, estetik ve plastik cerrahları listeli bir şekilde bulunmaktadır. Profesyonel ekibimiz sürekli çalışma yaparak eski ve yeni estetik merkezlerini listelerimize dahil etmektedir. Ayrıca estetik merkezlerinde bulunan estetik cerrahlarını da web sitemizde tanıtmaktayız. Aradığınız estetik cerrahlarının hangi estetik merkezinde görev yaptıklarını da böylece görebilmektesiniz. Siz değerli ziyaretçilerimiz de daha önce estetik operasyonu geçirdiğiniz estetik merkezleri ve estetik cerrahları başlığına deneyimlerinizi yorumla belirterek diğer ziyaretçilerimize deneyimlerinizle kılavuzluk yapabilirsiniz.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu