Göz Kapağı EstetiğiEstetik Ameliyatları

Adana Şehir Hastanesi Göz Kapağı Estetiği

Göz Kapağı Estetiği Ameliyatı

İçindekiler

Adana Şehir Hastanesi Göz Kapağı Estetiği

"<yoastmark

Adana Şehir Hastanesi Göz Kapağı Estetiği gelişen son teknoloji ile üretilmiş ekipmanlar, alanında uzman doktor kadrosu ve modern binası ile hastanenin estetik, plastik ve rekonstrüktif cerrahi kliniğinde gerçekleşmektedir. Adana Şehir Hastanesi Estetik ve Plastik Cerrahi operasyonları hastanenin B blok 6.katta bulunan yataklı servisinde ve B blok zemin katta bulunan polikliniklerde yapılmaktadır. Adana Şehir Hastanesi Göz Kapağı Estetiği gerek Adana gerekse de Adana dışında gelen hastaların en çok tercih ettiği estetik operasyonlardan biridir.

Göz Kapağı Estetiği

Yüz bölgesinde en çok dikkat edilen yerler gözlerimizdir. Yaşlanmaya, uykusuzluğa be yorgunluğa bağlı olarak kişinin gözlerinde belli deformeler oluşabilmekte. Bu deformeler üst göz kapaklarında düşmeler yaşanması ve alt göz kapaklarında morarmalar, düşmeler ve şişmeler gibi sorunlardır. Bu deformeleri gidermek amacıyla Göz Kapağı Estetiği yapılmaktadır.

Üst göz kapların 30’lu yaşlardan sonra derilerde bollaşma yaşanması ve 50’li yaşlardan itibaren ise üst göz kapağı kaslarında incelmesi derinin aşağı sarkmasına neden olacaktır. Tüm bunların dışında genetik nedenlerden dolayı üst göz kapaklarında düşüşler de yaşanabilmekte.

Alt göz kapaklarında ise 4’lı yaşlardan sonra yanaktaki yağ dokusunun aşağı doğru sarkması göz altı torbalarını da aşağı doğru çekecektir. Zira göz altı kapakları da yanak bölgesi derisi ile hareket etmekte. Böylece gözlerin alt bölgesinde kaz ayağı diye belirtilen çizgiler oluşacaktır.

Göz Kapağı Estetiği Ameliyatı Nasıl Yapılmaktadır?

Göz Kapağı Estetiği Ameliyatı lokal anestezi yöntemi ile yapılmaktadır. Öncelikle Üst Göz Kapağı Ameliyatlarına değinecek olursak; Üst Göz Kapağı Estetiği Ameliyatı süresi yaklaşık 1 saat sürmektedir. Hastanın gözlerinin üst bölgesinden çıkarılacak olan deri ve kas miktarı operasyon öncesinde doktorunuz tarafından belirlenecektir. Fazla derinin alınması ile göz kapaklarınız gerginleşecektir.

Alt Göz Kapağı Estetiği Ameliyatları da genel anestezi ile yapılmakta olup operasyon 2 – 3 saat sürmektedir. Kirpiklerin hemen altından atılan kesi ile göz altında bulanan torbalardan kaslar ve fazla deriler birlikte alınır. Yağ tabakasının göz çukuru kenarına yayılması sonucu oluşan çukurluklar düzeltilir.

Adana Şehir Hastanesi Plastik ve Estetik Cerrahi Doktorları

Dr. Emin Kapı-Plastik, Rekonstrüktif ve Estetik Cerrahi Uzmanı, Doçent

Dr. Cem Öz – Plastik, Rekonstrüktif ve Estetik Cerrahi Uzmanı

Dr. Halil İbrahim İnal- Plastik, Rekonstrüktif ve Estetik Cerrahi Uzmanı

Dr. Sevin Fariz – Plastik, Rekonstrüktif ve Estetik Cerrahi Uzmanı

Dr. Rana Kapukaya – Plastik, Rekonstrüktif ve Estetik Cerrahi Uzmanı

Adana Şehir Hastanesi Göz Kapağı Estetiği Ameliyatı Fiyatları 2020

Adana Şehir Hastanesi Göz Kapağı Ameliyatı Fiyatları 2020 net şekilde buradan vermek tamamen olanaksız. Sağlık bakanlığının talimatı ile estetik operasyonları fiyatları sanal ortamda paylaşılmayacaktır. Fakat sunu belirtmek gerekir ki devlet hastanelerinde yapılan estetik operasyonları özel hastane ve estetik kliniklerine oranla çok daha uygun fiyatlara yapılmaktadır. Sizler Şehir Hastanesi Göz Kapağı Estetiği Ameliyatı Fiyatları 2020 için mutlaka doktorunuz ile görüşmeniz ve ön muayene ile fiyat alabilirsiniz.

Adana Şehir Hastanesi Plastik ve Estetik Cerrahi Randevu Al

Merkezi Hastane Randevu Sistemi (MHRS) üzerinden http://hastanerandevu.gov.tr/Randevu/ internet sayfasından, e devlet üzerinden ve telefon ile 182 arayarak Ankara Şehir Hastanesinde muayene olmak için randevu alınabilirsiniz.

Adana Şehir Hastanesi İletişim

Adres: Dr. Mithat Özsan Bulvarı Kışla Mah. 4522 Sok. No: 1 Yüreğir/ADANA

Tel: +90.322 455 90 00

Fax: +90.0322 344 03 05

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu